Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyi pénzért pisilnél be a...

Mennyi pénzért pisilnél be a munkatársaid/osztálytársaid szeme láttára?

Figyelt kérdés
:-)
2008. febr. 19. 18:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi az ajánlat?:)))

Ki lehetne alkudni velem,lenne az a pénz.

2008. febr. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
akármennyit írhatsz, úgysem fizetném ki:D
2008. febr. 19. 20:05
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

ha úgysem fizetnéd ki, akkor minek pisiljem ossze magam?:)

Na jo, ha én mondhatnék osszeget, akkor legyen pl.5 200 000 Ft,-...vagy tudod mit? inkább legyen dollárban!

De ha a legfelso tét mondjuk 5 milla lenne, azt is bevállalnám :D

2008. febr. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
o bocsesz, az elso osszeg 5 200 000 000 akart lenni:)csak elirtam! Amugy értelmetlen is lenne a válasz.
2008. febr. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
mindegy.csak legyalább 8 nulla legyen a szám után...
2008. febr. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
èn semmi pénzért sem. Olvastam egyszer, hogy sokszor mikor kémeket fogtak nem konkrét kínzást alkalmaztak hogy kihallgasák hanem pl ha egy idösebb nö volt a kém aki nagyon adott a küllemre, azt jól elláták kajával meg innivalóval, és utánna kezdték faggati, amikor pár óra eltelt és már nagyon kellet neki pisilnie, akkor nem engedték ki wc-re amíg nem vallot. ez az asszony nem mondott volna semmit nagy kínzásra sem,inkább meghalt volna, de az hogy ö megalázva bepisilve bekakílva legyen inkább megnyílt. szóval biztos hogy nagyon sok ember nem tenné meg semmi körülmény között.
2008. febr. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok az első válaszadó.

Csak abból indulok ki,mikor a kórházban ágytálaztak. Iszonyat volt,sírva sikerült nagy nehezen...

Egy igencsak igényes nő vagyok,aki után tekeredik a pasik feje,és mégis bevállalnám jó pénzért ezt a dolgot.

Szerintem legtöbben vállalnák,hiszen a mai világban még kemény munkával sem lehet nagyobb összegre szert tenni...

Még 1 Milla is jól jönne. A kollégák meg nyílván megértenék,és meg is hívnám a pénzből őket egy vacsira,én meg jól berúgnék.:))

2008. febr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

NEM LENNE AZ A PÉNZ!!!

Akkor inkább meztelenül vonulnék végig a városon zacskóval a fejemen, minthogy bepisiljek

2008. febr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
Nos, ezt a kérdést mélyebben kell elemezni. Először is azt kell felmérni, hogy egy esetleges bepisilés mekkora költséget jelent, hiszen emiatt külön meg kell mosakodni, a ruhát ki kell mosni, stb. Tehát az összegnek legalább ezt a szintet el kell érnie, különben deficites az egész. Szóval, egy kis nyereséget azért rá kell tenni, de vigyázni kell, mert ha túl magasra rakod a lécet, akkor meg a megrendelő eláll, és az üzlet meg ugrik. Ha esetleg másvalaki is felajánlja ezt a dolgot, akkor meg ugyebár az már konkurencia, és vagy az árat szorítod lejjebb, vagy plusz szolgáltatásokat is nyújtasz ugyanazért az árért. Ha pedig nincs konkurencia, akkor is tisztességesnek kell maradnod, mert ha visszaélsz monopolhelyzeteddel, akkor számíthatsz arra, hogy a Gazdasági Versenyhivatal megbírságol emiatt. Szóval jól meg kell gondolni, és nem szabad elhamarkodottan válaszolni! :)
2008. febr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk elgondolkodtató az is, hogy ki az a marha, akinek annyira fontos látnia az ismerősét pisilni, hogy még fizetne is érte! Mert én ugyan 10 Ft-t sem adnék azért, hogy egy embert pisilni lássak. Vagyis milyen lelkülete lehet annak, akit izgalomba hoz egy pisis bugyi-gatya látványa?????
2008. febr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!