Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Véletlenül rossz megjegyzést...

Véletlenül rossz megjegyzést tettem egy barátomról a facebookon! Bár nincs regisztrálva rá de a barátai fent vannak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudja hogy ezt tettem, de mihelyst kiírtam a kérdést rögtön megbántam =( Nagyon sajnálom az esetet! Akinek van facebookja, és már történt vele valami ilyesmi tud segíteni? Vagy egyáltalán ki lehet törölni ilyenkor egy olyan "megjegyzést" ami már kikerült az üzenőfalra, úgy hogy onnantól kezdve SENKI ne lássa? Lécci válaszoljatok!
2011. jún. 11. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
A saját üzenőfali közzétételeidet elméletileg el tudod úgy rejteni hogy senki ne lássa... a közzétételed sarkában a jobb oldalon felül elméletileg van egy kis x,ha rámész oda,akkor ott megjelenik az x,arra katt rá,és megkérdezi,mit akarsz...bejegyzés elrejtése...és ennyi...már elméletileg nincs is kinn...és ő se látja...
2011. jún. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fuuuh...Köszi a segítséget! :)
2011. jún. 13. 21:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát... e-mailben még attól kaphat értesítést, amit írtál..:) Mert alapból úgy van beállítva nálam is. Hogy aki ír bármit is az üzenőfalamra, megkapom e-mailben, hogy mit írt, még ha törölte is. :)
2011. jún. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!