Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem unjátok halálra magatokat...

Nem unjátok halálra magatokat a nyár első pár hetében?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 07:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
nem elég soka munka a melóhelyen szal nem...
2011. jún. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit igen, pedig nekem ez az első igazi szünetnap! :) (mi péntekig mentünk -.-")

Viszont nemsokára elkezdek különórákra járni (pl. lovaglás) ill. ha nagyon unatkozok elmegyek egyet futni, szóval így elég jól szórakozom. :) 17/L

2011. jún. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

de igeeeeen -.-"

főleg, hogy teljesen egyedül vagyok itthon egészen 3-ig... alig várom már, hogy nyaralni menjünk, vagy különböző programokat szervezzünk a barátaimmal

2011. jún. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

unatkozom :(

péntek óta olyan furcsa,mert szinte nincs értelme felkelnem.Azért minek felkelni,hogy gépezz és kimenj??semmi :( pedig voltam strandon,kiolvastam egy könyvet,csomószor elmentem sétálni a városba,hülyéskedtem a barátaimmal,körmöt festettem,hajat csináltam,napoztam és még mindig NAGYON UNCSI -.-"

2011. jún. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Nekem vannak barátaim, szóval nem :D
2011. jún. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

kvára nem érek rá első pár hétbe de szerdán 18/00tól kirúgom a ház oldalát.:DDDDDDDD

amugy rajzolni fogok nyáron,meg autóvezetést tanulni, zenét hallgatni, táncolni erre arra, jövő évre tanulni, fotózni, csak legyek túl a kibebaxott szerdán

2011. jún. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
jajj és szorítsatok nekem szerdán. köszönöm. délután1től fél 3ig. thanks
2011. jún. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Viccelsz? ÉRETTSÉGI!!
2011. jún. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Egész nyáron,nem csak az első pár héten.

Diákmunkát nem találtam,itthon poshadok.

Nincs pénzem semmire,

Haver,barát,barátnő 0.

Forever alone!

21/ szerncsétlen.

2011. jún. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
hát öregem te tényleg az vagy. keress magadnak valami hobbyt. tanulj autót vezetni vagy menjél málnát szedni ajánlkozzál segítő munkásnak koncertek leszervezésében és akkor lehet hogy be is engednek koncertekre. naa ?????? jézusom ezek a mai 20 évesek egy része annyira lusta hogy hihetetlen.. néhány tizenéves talpraesettebb nálatok.
2011. jún. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!