Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van olyan apróság, ami tényleg...

Van olyan apróság, ami tényleg nem fontos, mégis zavar, hogy megtetted/nem tetted meg?

Figyelt kérdés

Még általános iskolás koromban mentem a vonathoz barátnőmmel (bejárósok vagyunk mindketten), és láttunk egy nénit, akinek olyan sok cucca volt, hogy kb. 20 méterenként 2-3 szatyrot lerakott és kettesével vitte a pályaudvarra.. A vonat indulásáig még várnunk kellett, mégis elmentünk mellette. Gyerek voltam, lehet, hogy nem is írtam volna a csomagokat, és volt ott jó néhány erős férfi is, akik szintén nem segítettek (persze tudom, hogy ez nem kifogás).

Tényleg régen volt, viszont még most is lelkiismeret furdalásom van, amiért nem segítettem neki, pedig nem is ismerem őt.

Nektek volt ilyen élményetek?


2011. jún. 25. 11:48
 1/4 szamóca.. ***** válasza:

voolt. rengeteg ilyen van az életemben, ezekre nagyon érzékeny vagyok. akár csak egy rossz szó, vagy egy rossz mozdulat, és évekig képes vagyok agyalni rajta hogy miiéért is tettem v nem tettem, és mekkora hülye vagyok.

elméletileg az segít, ha hasonló szituációba kerülsz s jól teljesítesz.... hát velem azért nem felejteti el véglegesen, csak az, ha az adott személlyel beszélek erről és bocsánatot kérek, vagy megbeszélem, de néha ez nem kivitelezhető, vagy nevetséges lenne...

2011. jún. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van sok ilyen, például h miért döntöttem úgy h vitatkozok, amikor bár nekem volt igazam, jobb lett vna ha annyit mondok h igazad van, és akk mindenkinek jobb.

Vannak ugyanilyenek, amiket más csinált, pl h miért nem válaszolt, miért mondta h nem mondja el, ahelyett h egyszerűen hazudott vna valamit (bár én sem nagyon szoktam ilyet)

2011. jún. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Kihagytam a WOW-ban egy küldetést.
2011. jún. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam is az van mint az első válaszolónál. Hogy akár egy (csak számomra) rossz mozdulaton, mondaton, szón akár évekig fenn tudok akadni. Volt, hogy házibulin elküldtem egy srácot, hogy hagyjon békén (mert nem érdekelt és túl rám nyomult) aztán pedig évekig ezen rágtam magam, hogy lehet nem kellett volna elküldeni. Volt, hogy lemondtam egy buli meghívást és azután nem beszélt velem az egyén aki meghívott. Leírva is durva, hogy 3 évig depressziós voltam emiatt. 1 rossz döntés miatt elveszítettem egy nagyon jó barátot. Pedig nem jó barát az ilyen. Mégis depresszióba hajtottam magam.
2011. jún. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!