Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok, van bokzsákom,...

Mit gondoltok, van bokzsákom, megtanulnám normálisan ütlegelni, adna valami belső erőt ami megmutakozna a külsőmön is?

Figyelt kérdés

normálisan légyszives


nem szeretek bunyózni, de ha jön vmi cigánygyerek sokszor szánalmasan béna fejet vágok ,mert nem tudnám megverni(nem fizikailag jobb, hanem én nem vagyok annyira agressziv és nem jó a technikám sem), azt akarom érezni hogy én nem vagyok verekedős. de ha arra kerül a sor akkor ne legyen kérdés ki fog jól kijönni a dologból


tudom kicsit idétlen a kérdés,ez van

17f


2011. jún. 28. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
ha nekiállsz gyúrni, feltöltődsz energiával, és jó érzés lesz az izomláz. Izmosodsz/szálkásodsz is, így erősebbnek érzed magad, és büszkén, kihúzott háttal mehetsz majd végig a purdék előtt;)
2011. júl. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

XD

köszi.

am kondizok, de nem érzem ez miatt magabiztosabbnak magam

2011. júl. 6. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!