Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Féltékeny vagyok az olyan...

Féltékeny vagyok az olyan emberekre akiknek sok barátjuk van, ők sosem unatkoznak, hogy lehet ebből az ördögi körből kitörni?

Figyelt kérdés

most is pl simán összetudnák jönni egy csajjal. de neki van vagy 15x annyi barátja mint nekem. és ez olyan kellemetlen helyzeteket tud okozni nekem. nagyon zavaró


az a gond hogy az oylan embernek akinek sok barátja van. nehéz összeismerkedni.ill sokáig barátnak maradni. mert annyi más barátja van hogy nem érdekled őt annyira


mi a teendő ilyenkor?17F


2011. jún. 29. 22:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szerintem csak úgy ne akarj semmilyen lánytól semmit. majd ha tényleg figyel rád és tényleg szeret, és te is szereted őt, akkor vágjatok bele.

ha meg nem érdekel a szerelem, akkor szexkapcsolatok megfelelő védekezéssel (több parner - gumi, 1 fix partner - akár tabletta is).


az ilyen emberekkel szerintem nem érdemes foglalkozni akik veled sem foglalkoznak, teljesen mindegy hogy mit ígérget neked, ha nem lesz ideje rád. ugyanez a helyzet ha stréber vagy bármi más okból egyszerűen nem keres.

amíg ismerkedtek, addig derítsd ki mennyi időt és figyelmet hajlandó rád szánni. arra is vigyázz hogy ez később változhat.

2011. jún. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

előző vagyok, még annyit hogy nem a kérdésre válaszoltam, mert szerintem nem igazán azon van a hangsúly, nem is nagyon értem mit akartál itt.


szerintem akinek sok barátja van, annak egy barátja sincs, ne akard ezeket az embereket utánozni, ne irigykedj rájuk. kevesebb barát aki jobban foglalkozik veled, többet ér. szórakozni meg lehet emberek nélkül is. keress hobbikat.

2011. jún. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszod. teljesen jól értelek.

most egyébként tényleg van egy olyan érzésem hogy elég lenne nekem még csak szexelgetni. most inkkább barátokra lenne szükségem mintsem egy barátnőre ,aztán majd meglátom mi lesz belőle


nem érzem magam túlságosan elhanyagoltnak(tehát h nem törődik velem senki, de mégis zavar hogy nincs elég barát)talán nem vagyok megelégedve eléggé a helyztettel


"az ilyen emberekkel szerintem nem érdemes foglalkozni akik veled sem foglalkoznak, teljesen mindegy hogy mit ígérget neked" -

sokszor érzem úgy hogy ő most tök jóba vgyunk. de aztán a köv. nap meg olyan közömbös. most pl. egyetlen egy barátot tudhatok magaménak akivel jól eltudok beszélgetni.


valamit elcseszek. lehet hogy kicsit komoplikált egy személyiség vagyok.

2011. jún. 30. 13:18
 4/13 anonim ***** válasza:

még mindig én


szerintem ha képes vagy egy lányra is úgy tekinteni mint egy fiú barátodra, akkor az jó kiindulás egyébként meg csak annyiban különböznek hogy van rajtuk egy lyuk amibe te be akarod tenni.

szóval barátnőt csak akkor vállalj ha képes vagy vele úgy szexelgetni hogy közben barátnak is meg tudod tartani. ennyiben másabb egy fiútól. meg a tipikus lányos hülyeségek amit el kel viselni egy fiúnak, stb, de először csak szerezz lány barátokat, ismerd meg őket, ha akad 1 tűrhető aki többre is érdemes mint szexelgetés, akkor tartsd meg.


arra viszont készülj fel hogy a lányok sokszor ragaszkodnak a rózsaszín szerelemhez, és nem fog nekik tetszeni hogy nem akarsz megküzdeni értük a sárkánnyal...


lehet hogy kegyetlenül hangzik de biztos vagyok benne hogy te magad sem vagy felkészülve egy komoly kapcsolatra. azt meg nem érdemes elvárni hogy 25 éves korodig ne csajozz mert csak utána leszel férfi. manapság a fiúkból nem nevelnek férfit és a lányokból se nőt. mindegyik azt nyújtja amit magának kifejlesztett az elmúlt évek alatt és sajnos az édeskevés egy komoly párkapcsolathoz.


volt már lány barátod, akivel el tudtál beszélgetni? attól függetlenül hogy mennyire kívántad a testét. nem ovira gondolok, hanem ahol komolyabb témákról is lehet beszélgetni mint a homokozólapát.


nem vagy bonyolult ember, szerintem ez a normális, csak mindenki 100 barátot bejelöl facebookon és azt hiszik attól már barátok is. szóval ha valakivel tudsz beszélgetni és szán rád időt, ő tényleg a barátod, akivel csak hülyülni lehet, és nem keres téged, azt nem kell erőltetni.


azt ajánlom még hogy kezdj valamilyen sportot ahol van közösség is, és ott új barátokat találsz. meg valószínűleg a sportos lányok valamennyivel aktívabbak is mint csipszzabáló társaik. vagy művészeteket ajánlhatok, állítólag a művészlányok tüzesebbek mint mások. de mindenkinek más személyes tapasztaltai vannak szóval derítsd ki te magad :)

2011. jún. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod. mindenképpen megfontolom a tanácsodat


am vannak lánybarátaim. de szinte tényleg mikor velük beszélek .nagyon sokszor gondolok arra hogy .tyű dejó lenne berakni neki


nah am most is elhivott egy haverom inni egy jótXD. remélem faxa lesz :D


am nagoyn sok dologban tapasztalathiányom van.szval élni kell már én is rájöttem


egyébként ma történt velem egy hogymondjam elég "kellemetlen dolog".mentem segíteni unokatesómnak pakolni dolgokat. és elhívta egy barátját(vmi 35 éves faszi) ,annyira irritált, mert az első alkalomkor ha én vkivel 1méter közelségbe kerülök akk alap h legalább köszönök neki. de ez meg csak nagyképűsködik(semmi heló v vmi).éreztem rajta hogy olyan igazi sötét gyerek. nem szimpatikus számomra. az ilyennel mit lehet kezdeni??

alapból az unokatesóm sem egy igaz barát számomra, más tipus ő is .de azért ez már sok volt nekem

szval röviden kellemetlenül éreztem magam


kicsit más téma tudom ,de mit gondolsz?

2011. jún. 30. 21:48
 6/13 anonim ***** válasza:

szívesen, de mint mondtam ez csak az én tanácsom, majd idővel a saját tapasztalataidból kell tanulnod, tehát én is tévedhetek


"am vannak lánybarátaim. de szinte tényleg mikor velük beszélek .nagyon sokszor gondolok arra hogy .tyű dejó lenne berakni neki "


:) ez természetes, a férfi szemet vonzzák a gömbölyű dolgok (mell, fenék, focilabda), de ha kordában tudod tartani akkor nem érzi magát az illető "kirakatbábúnak" (még ha gyakorlatilag ő is tehet róla hogy megbámulják, sőt, néha arra vágynak és erről panaszkodnak, de ez megint más téma). és ugye van az a kategória aki nem bánja hogy "kihasználják".


elvileg még ezektől is különbözik a szerelem, de szerintem már az is nagy szó ha valaki talál egy ilyen baráti-szexkapcsolatot, mert a szerelem viszonzására igen kicsi az esély.


"am nagoyn sok dologban tapasztalathiányom van.szval élni kell már én is rájöttem "


ez igaz, de nem szabad erőltetni a dolgokat. nem azért kell például inni hogy elmondhasd utána hogy ittál, hanem azért hogy élvezd, és közben megismerd a határaidat, hogy ennyi még jó, na itt már hülye voltam és összehánytam mindent... persze az okos ember mások kárából tanul, de ezt sem lehet elvárni mindenkitől, valakinek "el kell követni" a hibákat is.


más téma: mivel szabadgondolkodó vagyok, nem igazán igénylem a társadalmi normákat, mint köszönés, vigyorgás és hasonló jópofizások, de ha valaki köszön akkor visszaköszönök, mert gondolom elvárja. ha valaki közelebb áll hozzám akkor szintén kevésbé tartom fontosnak ezeket a formális dolgokat, tehát számomra az ilyen sötét emberek nem okoznak problémát. én más formában várom el a tiszteletet.


szóval ebben nem tudok a te szempontodból jó tanácsot adni. csak annyit tudok mondani hogy ne foglalkozz vele, mert az emberek nagyon különbözőek, és ahhoz képest hogy egyesek összevernek azért mert más a bőrszíned, vagy van mobiltelefonod, sokkal kevésbé jelentős csalódás.


ha valaki nem szimpatikus, egyszerűen kerülni kell, vagy megmondhatod hogy nem szimpatikus, de ez általában csak további problémákat szül.

olyan emberekkel barátkozz, akik hozzád hasonlóak, ezért kel sok embert megismerni, hogy találj ilyeneket. ha kocsmázni jártok, akkor ott a csocsózásnál vagy másik asztal társaságánál stb lehet ismerkedni, főleg pár sör után, ha "bátrabb" az ember

2011. júl. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszod,talán tanulhatok is belőle. még sokszor el fogom olvasni:)
2011. júl. 1. 11:14
 8/13 A kérdező kommentje:
na még egy kérdés. ezt a barát-szexkapcsolatot hogyan kell elképzelni? nekem ez olyan furi egy olyan ember szemébe barátként nézni akit azelőtt megdugtam .veled gondolom volt már ilyen gondolom. hogyan kell elképzelni?
2011. júl. 1. 23:00
 9/13 anonim válasza:

8:20-asnak


Lehet nem 100 %-osan idevágó.


Szabadgondolkodó azaz amikor valamiről tudományos vagy logikai úton gondolkodsz és nem ,hogy nem érdekelnek a társadalmi normák. Ha nem érdekelnek akkor valószínű autista vagy (nem hiszem), antiszociális személyiség zavarban szenvedsz. Normális emberek nem ilyenek. Sajnos sok hozzád hasonló van Magyarországon és csak még rosszabb lesz. (iskola,adófizetés szempontjából).Az ilyen embereket csak pszichiáter mellett engedném ki az utcára. Mélyen elítélem az olyan embereket akik nem tartják be az írott és íratlan szabályokat. Maximálisan betartom. ... kapcsolatokkal meg egyéb érzelem mentes dolgokra ne szedd rá a kérdezőt !

2011. júl. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
szerintem csak leírta amit gondol.nem kell szidni senkit sem azért mert máshogy gondolja;)
2011. júl. 2. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!