Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert van az h a mamam utalja...

Miert van az h a mamam utalja a negereket meg a ciganyokat de en felig neger vagyok es engem nem, es miert rasszistak az emberek?

Figyelt kérdés

nem konkretn mondja h utalja oket de... amikor az utcan megyunk es mondjuk jon velunk szembe par cigany mar rogton elkezdi hogy fogd a taskad ne hogy ellopja vagy ha cigany munkatarsa lesz akkor "fuu marmegint egy iyen cigany pont ez hianyzott..." meg amikor a tv-ben van h egy fekete ember megolt vkit vagy hasonlo akkor rogton elkezdi h " ki gondolta volna" meg ilyenek? ez engem kicsit bant.


a masik meg az h sok feher ember utalja a szinesborueket ez teny.

De akkor ennyierovel szinesboruek is rasszistalkodhatnak h gy fuj feherek de ilyen mer ritkan van? es ha van is miert nem mondjak rajuk h rasszistak hanem ugy gondoljak h jogos mivel a feherboruek is utaljak oket?


Ui.en nem orszin alapjan itelek :D


15/L


2011. júl. 1. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Téged szeret és tudja, hogy nem lopsz.

a cigányokat azért utálják mert megèrdemlik

2011. júl. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

Mamád=anyád vagy nagyanyád?

Ha anyád akkor nem értem hogy lehetnél félig fekete ha ő utálja őket. Tudod a gyerek úgy jön, hogy....:)

Na de komolyra fordítva a szót, azért utálják a fehérek a színeseket, mert ahol megjelennek, kb olyan arányban emelkedik a bűnözés, talán kivétel az ázsiaiak.

Amúgy a fehérek elleni rasszizmus százszor nagyobb, a cigányoktól tartani kell mert nagy részük bármikor agyonverne. De ha külföldre tekintünk, ott van pl Dél-Afrika, ahol a fehér farmerek fegyveres kommandókba vannak szervezve, a gyerekeket AK-val tanítják lőni, még kertészkedés közben is az oldalukon van a puska.

Hogy miért? Ezért:

[link]

[link]

2011. júl. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Nos mivel a feketék általában amerikából vagy afrikából származnak.Az európai emberek a legkúlúráltabbak.(Fehérek)

Sok néger meg cigány azért lesz szemét mert az anyja is arra

neveli őket.Ha anyád úgy gondolod jól nevel akkor nincs mitől félned.Nálam pélául én budapest alatt élek csepel mellett nem mondom hol.Csepelhez járunk állatorvoshoz és mesélték hogy fagyállóval etették a kutyát és kipakolták a házat.Nem volt bizonyíték de egy ember lefotózta hogy fagyállóval etette azért megis volt a bizonyíték de a kipakolást nem tudták bizonyítani.Mikor másodjára látta a cigányokat hogy etetik a kutyát fagyállóval hogy 10órával később meghaljon.(7 óra mulva nem viszed kórházba meghal)

a csávó összeverte a 6 cigányt és 2nek belsővérzése lett és ő kapott büntetést.pedig csak védte a kutyát

2011. júl. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Erre egy viccel válaszolnék:

Bemegy egy ember, egy kocsmába. Ki van írva a pólójára, hogy Kurwa anyátokat cigányok! Odamegy hozzá egy cigány.

-Hát te meg mi a getszit írtál a pólódra bammeg??!!

-Ez az első dolog amit utálok bennetek, hogy nem tudtok olvasni. -Mondta az ember

-Mit ugacc kisköcsög??

-Ez a második dolog amit utálok bennetek, hogy nem értitek mit mond nektek az ember.

-NAJÓVAN GYERE KI ÉS JÁCCUK LE!!!

Kimennek, a cigány előkapja kést.

-Ez a harmadik dolog amit utálok bennetek, hogy kést rántotok amikor tűzharc lesz.


Mellesleg, a cigányok, azért cigányok mert mi "normális" emberek azzá tesszük őket. Ha változtatni akarsz a világon, magadon változtass.

2011. júl. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

a nagymamamrol beszelek...ertem szoval feherek ellen nagyobb a rasszizmus. most akkor az lenne a kerdesem h a szinesboruek azer a eherek miatt rasszistak vagy forditva? nem mind1 :D

egyebkent engem nem nagyon szoktak emiatt piszkalni ha vki szeret nem ezer es ha vki akkor sem ezert :D

2011. júl. 1. 22:07
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg mindegy, hogy ki kezdte. Gyűlölet gyűlöletet szül, ugye. Az nem kifogás, hogy azért löknek a metró elé egy 15 éves lányt, mert 200 éve a USÁban rosszul bántak a négerekkel. Viszont az ilyen tettek már jó kifogások, hogy megbélyegezzék a színeseket.

Na meg az,hogy idejönnek segítséget kapnak és esélyt egy jobb életre, és hálául szembeköpnek és az várják, hogy mi alkalmazkodjunk hozzájuk. Dühítő egy dolog.

De ha te kedves vagy és jószívű, akkor nem is látszik a bőrszíned, nem fontos.

2011. júl. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Annyira jogunk van ezt gondolni...:/ , de bűzlik, a helytelensége......
2011. júl. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ertem szvl mindket felben van hiba...erdekes mert vegulis mindenki szerethetne mindenkit ugy sokkal jobb lenne :(
2011. júl. 2. 12:22
 9/12 anonim válasza:

én is félig néger vagyok,régebben zavart ha kibeszéltek vagy ilyesmi vagy hallotam az utcán hogy rólam beszélnek ... de már nem szoktam vele foglalkozni.

16/F

2011. júl. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne legyünk rasszisták utáljunk mindenkit
2011. nov. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!