Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehetséges lenne, hogy ha...

Lehetséges lenne, hogy ha többet járnák bulizni, jobb lenne a beszélőm? (szeretnék változtatni kicsit a személyiségemen)

Figyelt kérdés

nem érzem jól magam sokszor. ez miatt. kívülről nem látják szerintem, de engem borzasztóan zavar hogy sok emberrel ,egyszerűen nem tudok miről beszélni

nagyon sokszor szóba jönni azok a jó rész(l)eges partys sztoryk. és olyan rossz hogy én ott sem voltam. talán viccesnek is találom hogy a másik hogyan hányta össze magát.

de nyilván mivel nem éltem át velük a pillanatot nem jó hogy ők mesélik én meg csak hallgatom.


nem is az emberekkel van bajom inkább magammal hogy én miért nem vagyok olyan mint ők?!


egyébként ha átmegyek hozzájuk(most beszéljünk csak egy személyről) .az első ami feltűnik hogy be sem mutatkoztam a szüleinek. beléptem az ajtón köszönök. visszaköszönnek és nézik tovább a tv-t

szval biztos nagyon sokat számít az hogy mit neveltek belém kiskoromban.a szüleim törekedtek arra a tipikus ügyes-okos jó kisfiúra aki mindig hangosan köszön a tanítóbácsinak. na talán el is érték céljukat .de most meg olyan nehéz ezen változtatni


és nem is a köszönéssel van a gond. oké hogy köszönök .ez nagyon is rendjén van. de vannak szituk mikor ez az előbb említett(ügyes-okos jó kisfiú)típus nem állja meg a helyét. és nem is a külsőmmel van a baj, komolyan mondom vannak osztálytársaim akikről teljesen meg vagyok győződve hogy balf.szul néznek ki. nagyon átlagosan (najó én is talán ahogy mindenki ,habár inkább tartom magam jóképű csávónak mint átlagosnak) sőt van aki kifejezetten malacfej. de mégis ha poénkodásról van szó akkor olyan szinten lepipál hogy teljesen xarul érzem magam


ha itallal vegyítjuk a dolgot .akkor jó vagyok, de nélküle esdekelek :S

mit tegyek hogy ez változzon, személyiségemet hogyan fejlesszem ez irányba?

17f


2011. júl. 6. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
ember.. teljesen átérzem a problémád, kb két éve szenvedek ettől(16/l).. mostanában kezdtem rájönni, hogy nincs a génjeimben az arcoskodás, belőlem is csak ittasan jön ki az állat(vagyvalamimás). de szerintem mondd ami eszedbe jut, akármilyen hülyeség. figyeld meg a "poénosembereket", less el pár trükköt, és várd a változást. nem biztos, hogy bejön, de sztem neked könnyebb lesz, mert srác vagy:)
2011. júl. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm az empátiádat;)

nem feltétlen könnyebb sztem srácként.sokszor lányok is lepipálnak .ők nevetve jól érzik magukat én meg csak próbálom humorosnak vélni:S

am. köszi a tippet:) ezen nekem feltétlen változtatnom kell .sztem ez után érdemes az életen gondolkodni ,ha az arcoskodás, a kapcsolatépítés nem megy "gördülékenyen" akkor nem sok siker érhet az életben :(

2011. júl. 6. 20:38
 3/4 anonim ***** válasza:
nem lehet mindenki a társaság középpontja aki poénkodik megállás nélkül, hívd félre a lányt és menj rá komolyabb témákra kérdezgesd hogy mit szeret stb..
2011. júl. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A válasz egyszerű lazíts! Belső korlátod van (meg az első válaszolónak is), ezt kell feloldani több mód is van rá, kezdj el magadnak táncolni otthon kicsikét hangos zenére, ha szégyelős vagy, csináld csukott szemmel, ez segít feloldani a belső korlátokat, utána könyebb lesz ;)
2011. aug. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!