Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy magabiztos ember hogyan...

Egy magabiztos ember hogyan bénázik? (első alkalomkor . Pl először szív cigit, először gokartozik)

Figyelt kérdés

ezek béna példák ,most sajna más nem jut eszembe. de biztos értitek mire akarok kilyukadni


hogyan csinálja?

17f


2011. júl. 7. 13:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azt mondja magában, "na ezt még kicsit gyakorolnom kell", és nevet magán, ha viccesen bénázott.
2011. júl. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

az én párom totál magabiztos

amikor először vizisielt pl, tökre beleélte magát, mindenre oda figyelt hogyan kell csinálni, így elsőre úgy ment neki, mintha évek óta ezt csinálná :)


tehát nem voltak félelmei, gátlásai, csak izgatottan várta :)

2011. júl. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
aha, jöhet még válasz:D
2011. júl. 7. 13:25
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is először bénáztam a cigivel, de nem röhögött ki senki, hanem megmondták, hogy hogyan csinálja.
2011. júl. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Lonelinessandpain ***** válasza:
magabiztosan
2011. júl. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 hümi ***** válasza:
magabiztosan álltam hozzá az első cigihez, h én úgyse fogok köhögni meg semmi.. aztán első szívásra nem, de másodikra köhögtem meg bekönnyeztem :D de hát a bénázásokból is lehet tanulni, úgy állok hozzá :D
2011. júl. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

13:19 vagyok

eszembe jutott a magabiztos páromnak egy bénázása:

megbeszéltük, hogy találkozunk az optikus előtt, totál részletesen elmagyaráztam hol.

csakhogy azon az úton az optikussal szemben a másik oldalon volt még egy optikus, és ő ott állt és várt engem, én megérkeztem vele szembe, és néztem rá bambán, hogy miért ott áll...

erre átjött az úton hozzám, és úgy tett, mintha képben lett volna, és nem ott várt volna, hanem mintha csak arról jött volna, mintha kirakatot nézegetett volna....tehát nem vallotta be, próbálta elterelni hogy bénázott

2011. júl. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

xD.

vicces sztoryk:D

egy vmi biztos senki nem james bond a mai világban:D

2011. júl. 7. 19:19
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem minden megy elsőre. A bűvös szó: Ez pite.. :D
2011. júl. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
első szex? na ez érdekelne?
2011. júl. 12. 00:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!