Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Haverkodni csak olyan emberekk...

Haverkodni csak olyan emberekkel tudok akik hozzám hasonló tulajdonságúak meg hasonló az érdeklődésük? Csak olyanokból lehetnek jó haverjaim? 15/F

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Te fiú vagy, szóval könnyű dolgod van. Csak találnod kell olyanokat, akik szeretnek a p.náról, b@szásról, ivásról, gyúrásról, kockulásról, és efféle 'férfias' dolgokról beszélni. Az meg nem nehéz, adok egy tippet: menj oda (vagy jelöld be f@szbúkon) az első hasonló korú fiúhoz, akit látsz, és kezdj el beszélni vele valamelyikről ezek közül. És ha ezt sokszor csinálod, te leszel a legnépszerűbb!!!
2011. júl. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De én engem ezek nem érdekelnek nem ilyenekről szeretek beszélni. De másoknak az én témáim soha nem jók, nem akarnak velem nagyon beszélni.
2011. júl. 18. 16:56
 3/5 A kérdező kommentje:
Bár számítógépes játékokról elbeszélek néha egy-két emberrel. De akkor is alig beszélek másokkal.
2011. júl. 18. 16:56
 4/5 anonim válasza:
Szia! Szerintem ne várd el másoktól, hogy csak arról beszéljetek, ami tényleg érdekli mindkettőtöket. Tudni kell alkalmazkodni másokhoz. Velem is ez volt a baj, hogy azt hittem, hogy csak az olyasféle emberekkel tudok jó viszonyt létesíteni, akik hasonlítanak rám.. Pedig hidd el, sokkal izgalmasabb más emberekkel beszélgetni, mivel rengeteget tanulhattok egymástól, és nem csak abból áll a beszélgetés, hogy "igen, szerintem is, bla bla..". Persze ez azoknál jön be, akik nyitottak az újdonságokra. :)
2011. júl. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát igen főleg azokból lesznek j haverok, mert úgy nem megy ha nem tudsz vele miről beszélni. :S

Ha gondolod írj privátban egy e-mailt, benne hogy mikről szeretsz beszélni + msn címed, aztán majd felveszlek, én igazából bárkiel tudok beszélni napokig, ha nincs közös téma akkor tovább nem, és a gond, hogy kevés az olyan téma ami érdekel. :)

16/F

2011. júl. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!