Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen az öltözködési, zenei,...

Milyen az öltözködési, zenei, stb. stílusod?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 17:17
1 2 3
 1/30 Fecc ***** válasza:
100%
Farmer-póló-Tiszacipő-Depeche Mode:)
2009. ápr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Öltözködés:

Semleges:) (mármint úgy értve, hogy nem rocker meg nem punk stb..) (farmer, póló stb.)


Zene:

Mindent

Retrotól kezdve a múlatósig mindent! :)

(De azért a komoly zene nem:))

(Linkin Park, Zanzibár, Michael Jackson, Nickelback stb.)

2009. ápr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
100%

a Tisza cipő nálam is alap:) Általában egyedi cuccok, ha lehet, alternatív stílus.


csak kár hogy manapság már szinte mindenki ugyanúgy néz ki.

2009. ápr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen felesleges ha az ember magát társadalmi klikkekbe sorolja. Én nem sorolom magamat sehova, leginkább önmagam szeretek lenni, de ha muszáj... Zeneileg rock, metal, punk, öltözködésileg teljesen kedvfüggő. Általában feketében vagyok és bakancsban (mivel így érzem jól magam), de a szoknya és magassarkú páros is előfordul (nem plázaribanc stílusban, a rockos vonal megmarad). Eszmeileg leginkább punk.
2009. ápr. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
zeneileg industrial goth,öltözködésileg meg vegyes,mivel az egyetlen állandó jellegzetesség az a sok fekete. most például sötétkék csőgatyát hordok bakanccsal. de van hogy szoknyában vagyok,sőt még az is előfordul hogy magassarkút húzok. de mindezektől függetlenül én vagyok az iskola "keményrockosa"
2009. ápr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Kösz az eddigi válaszokat :D
2009. ápr. 2. 18:11
 7/30 anonim ***** válasza:
92%
17:31 te szólsz h kár h mindenki ugyan úgy néz ki? amikor kijelented h a tisza cipőd alap? xD jaj...szánalmasak vagytok :D nekem semmi bajom nincs a tisza cipővel sőőőt...csak akkor ne mondogasd h zavar h mindenki ugyan úgy néz ki manapság..bár sztem ez is hülyeség...de mind1
2009. ápr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

a zenei ízlésem elég.. "érdekes". inkább rockot és numetált hallgatok, de szeretem a magyar undergroundot, az industrialt, a cyber gothot, alternatív zenéket, reggaet szóval ilyen vegyes. :D

öltözködésemen nem látszik mit hallgatok, mert ha magamra aggatnék mindent ami ezekkel a stílusokkal jár, hogy látszódjon mekkora arc vagyok érdekesen néznék ki.:D (ilyen 1 emberen 40 stílus feeling.) persze a bandás pólók megvannak, de inkább átlagos - farmer, vmi csinosabb fölső és edző cipő kombóba tolom.

2009. ápr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Én... Hát nekem nagyon egyedi az öltözködési stílusom... osztálytársam meg is állapította :D

A zene... Hát mindent meghallgatok, de inkább a pörgős. A rap zene... az nem igazán jön, és a rock egyes ágazatai is. De alapból, még csak most alakul ki a stílusom. Olyan... VIDÁM :D

2009. ápr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
zeneileg: metal, rock. öltözködés: hegyes orrú csizma, cipő..csak fekete ruhák..bőrkabát..szegecselt öv..fűzős felső..+ ilyenek. 24/nő
2009. ápr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!