Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy rázzam le a régi legjobb...

Hogy rázzam le a régi legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés

Ami a legfontosabb, hogy a szomszédban lakik, és még nem is tudtunk beszélni, már akkor ismertük egymást.

Kiskoromban mindig vele játszottam, így lettünk legjobb barátnők.


De amúgy valami baja van az agyával. Eléggé szegények, és egyfolytában hazudozik. Ha nem is kérdezek semmit, ő akkor is hazudik. De amúgy tényleg valami betegsége lehet, hogy *nem tudom szebben mondani* nincs ki a 4 kereke. ha szobában vagyunk lefekszik az ágyba és forgolódik ide oda úgy beszélgetünk :S ha elmegyünk sétálni, ő mindig tolatva megy, és ha meglát egy ismerőst mindig ordít egyet és elbújik a hátam mögé és röhög. ja és sztárokba szerelmes. de amúgy meg már majdnem 19 éves :S na ezek csak példák voltak, amúgy még nagyon sok van.


A lényeg az, hogy kb 1 éve kapott egy telefont, de most sokkaltam be. egyfolytába hívogat (kb 2-3 percig is csörög) meg visszahívó sms-eket küldözget, hogy menjek ki az utcára beszélgetni. de ő úgy hív hogy reggel menjek, este jöjjek. de egyszerűen egy épp eszű ember nem bírja elviselni a hülyeségeit, hogy van hogy megáll és csak úgy ok nélkül elkezd utánozni. meg kint van mindene a melle melltartót se hord gondolom nincs pénzük rá vagy nem tudom. tiszta koszos ruhákba jár :S


de amúgy nincs vele bajom éppen ezért nem akarom a szemébe mondani, de mostmár nem birom hogy 2 percenként hivogat aztán ha fölveszem kinyomja. ha nem hivogat smseket küldözget. ha meg beszélgetünk nem tudok tőle megszabadulni :S

amúgy kedves lány, meg tényleg kiskorom óta ismerem, csak néha rájön az ötperc és ott nem csak magát de engem is szégyenít az utcán..


nem akarom hosszúra nyújtani, de annyit még elmondok hogy ő utál engem. osztálytársaimtól hallom hogy mindig rólam beszél hogy milyen egy beképzelt p*csa vagyok... mondjuk ez régebben volt, de akkor is látszik rajta hogy utál engem.


nem akartam regényt írni, de még sokkal többet is írhattam volna, ezek a leglényegesebb dolgok. azt szeretném mostmár ha békénhagyna, mert szó szerint bújdosok már tőle, mert neki nincsenek barátai, és egész nap unatkozik és egyfolytában velem akar lenni főleg most hogy nyár van. ahogy nő, annyira elviselhetetlen :S már iskolába se jár. én megértem hogy kötődik hozzám mert régóta ismerjük egymást, én is kötődök hozzá vmilyen szinten, de nem úgy hogy már inkább be se kapcsolom a telefonomat, az utcára se merek kinézni mert tuti ha hall egy zajt kirohan elém.


és ez megy már 15 éve :S

segítsetek. megbántani se akarom


16/L


2011. júl. 20. 02:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az lenne a legbölcsebb, ha elmondanád neki, hogy nem szeretnéd megbántani, de nem szeretnél mindig vele lenni. Időnként találkoznátok, de szükséged van arra, hogy másokkal is legyél. Sok szerencsét!

2011. júl. 20. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Hanyagold, az a legjobb. Ne valaszolj a hivasokra, neten se irj neki, stb. Ha utcan talalkoztok hozz fel mindig valamit hogy sietned kell, most nem ersz ra. Gondolom annyi esze csak van hogy ezekbol vegye a lapot.
2011. júl. 20. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
éreztesd vele h nem akarsz vele lenni, amikor kihív vagy vmi akkor mondj nemet neki, hogy nem érsz rá, találj ki kifogásokat, ha hív akkor nyomd ki és majd csak észreveszi magát....ez igy szemét dolognak tűnhet, de jobb mintha a szemébe mondanád, amit lehet h nem is fog érteni és ugyan ugy nem száll majd le rólad
2011. júl. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :/

ma is már 2x hívott. kinyomtam mind a kettőször most olyan 1-2 órája nem hívott. ez már szinte rekord :D

2011. júl. 20. 14:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled, tényleg lehet valami baja. Én a helyedben egyszerűen bunkóznék vele, ha már úgyis utál, kit érdekel. Jobb lesz neked nélküle. Ne hagyd, hogy miatta téged is megbélyegezzenek. Gyerekes és nevetséges amit művel, igénytelen kis... :\ Hagyjuk. :D Szóval ha ilyen dolgokat csinál, hogy utcán odakiált magának, aztán elbújik mögéd, dörrenj rá, hogy mi a frászt csinál, ez szánalmas, fejezze már be.
2011. júl. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!