Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért van az, hogy ha pasik...

Mért van az, hogy ha pasik előtt megyek el tök mindegy, hogy jól néz ki vagy nem, nem tudok menni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 3. 08:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

:)) Ez tetszik! :)


Talán éppen a kérdésed a válasz erre: mert foglalkozol ezzel, és egyre inkább tudatosul benned, hogy ha előttük haladsz el, akkor nem tudsz járni. És minden alkalom, amikor botlasz, rendre csak megerősít ebben.


Szerintem azon a ponton, amikor megtanulsz nevetni saját magadon, ez is elmúlik.:)

2009. ápr. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

jahm nem úgy értem.. h elesek vagy valami. :D

csak észrevettem h olyankor nem tudok normálisan menni.. ien furcsán megyek..vagy nemtudom..de lehet csak én érzem úgy. :D

2009. ápr. 3. 08:50
 3/8 A kérdező kommentje:
*mert tudom h néznek..
2009. ápr. 3. 08:51
 4/8 anonim ***** válasza:
98%
Zavarban vagy, mert nem szoktál hozzá, hogy néznek. Gondolj arra, hogy ha néznek, az azt jelenti, hogy tetszel nekik. És ez jobb, mintha nem így volna.:)
2009. ápr. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, én eléggé sok nőt szoktam nézni, és :)

Szóval meg tudom érteni, ha néznek az zavaró tud lenni, remélem azért örülsz neki :)

2009. ápr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ugyanez van velem is.:D
2009. ápr. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
persze h örülök neki.xD de amúgy régebben is néztek.. csak akk nem volt ien:D de amúgy barátnőm is mondta h veleis ez van. :D
2009. ápr. 4. 08:37
 8/8 anonim ***** válasza:

velem is ez van! akárhova megyek megnéznek. ezt most nem egoistaságból mondom. hanem már barátaim is észrevették!

és ha elmegyek egy pár fiú előtt akkor úgy érzem, mintha össze vissza lépkedek :$

ez ciki szerintetek??

2010. jan. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!