Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan fogadhatnám el magam?

Hogyan fogadhatnám el magam?

Figyelt kérdés

Az arcommal semmi bajom nincs,természetes szép fiatalos.Ha csak mindenki ezt látná boldog lennék.

Ekcémás vagyok,a karom és a nyakam ki szokott pirosodni,ez miatt rosszul érzem magam,félek,hogy beszól-e valaki miatta,sőt attól is tartok,hogy ez miatt nem lesz barátom se...Hogy fogadhatnám el magam ilyennek?Mindent megteszek,hogy ne legyen annyira csúnya,amiket csak tudok kiiktatok az étrendemből,szedek normaflore-t(béltisztitó hatása miatt).Rendszeresen hűtöm,mert úgy nemviszket annyira és kenem is.

Hogy fogadjam el magam?


14/L


2009. ápr. 3. 16:11
 1/4 A kérdező kommentje:

Ha valaki tud tippet az ekcémára azt is írja le lécci:)

És vegyetek komolyan!:)

Köszönöm előre is a válaszokat!

2009. ápr. 3. 16:12
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

én is ezzel küzdöttem. meg néha most is. szóval komolyan veszlek. ha tüneti kezelés kell ami gyors és hatásos, nekem az alkcéma nevű krém jött be, elvileg csk bőrgyógyász írhatja fel, de nekem van ismerős gyógyszerészem és ő ad recept nélkül is. ez segít azonnal, de az ekcéma ennél komplexebb kezelést igényel. amúgy természetgyógyász vagyok mostmár de én is kamasz korban kezdtem ezzel küzdeni. ált suliban végig gond volt főleg úszás órákon. nem győztem takargatni magam és a legrosszabb a sorban állás volt a medence szélén... szóval értem a problémád, egy részben én kinőttem, úgy kb 17évesen. szóval lehet hogy jobb lesz, de az is igaz hogy minden bőrbetegség csak tünet!!! ez fontos, és a bélrendszer szorul első lépésben tisztításra, szóval a normaflore jó dolog. nem hiszem hogy egy drasztikus testtisztítást tudok neked ajánlani a korod miatt hiszen még fejlődik és ilyenkor több kárt tehetünk, de amit tudok javasolni, hogy igyál minél több folyadékot, 2-3 dl zöld teát, nem többet, és minden cukros dolgot kerülni!! natúr joghurt mehet, kefír nem, lehetőleg az élesztős dolgokat is kerüld, mert az is ront a helyzeten. hát most ennyi, ha kell írj privátban szívesen segítek még sok ötletem van, de így nehéz, kevés az infó

addig is jobbulást

2009. ápr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!Annyira jó olvasni,hogy nem csak én szenvedek,én szerencsére nem úsztam,mert a klóros víztől mégrosszabb lesz a bőröm!

Majd ha szeretnék még valamit kérdezni írok,köszi szépen:)

2009. ápr. 4. 09:02
 4/4 anonim ***** válasza:
ja még egy dolog eszembe jutott: ha szereted a grapefruit-ot egyél minél többet, ha lehet fehéret, ha nem akkor vegyél ökonetes grapefruit mag cseppet, azért ezt mert ez nem keserű mint a többi ami ugye tudható hogy nem csak magcsepp mert az nem lehet keserű. nagoyn jó gombaölő
2009. ápr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!