Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyi pénzért vágatnád le...

Mennyi pénzért vágatnád le teljesen kopaszra a hajadat?

Figyelt kérdés
2008. febr. 29. 20:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom mennyiért, de már tök szép parókák vannak... a pénzből vennék egyet, és még maradna is. Úgyhogy valószínűleg 100ezerért már levágatnám. Végülis most sem nagyon hosszú :D
2008. febr. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
94%
Magamtól is levágnám xD Deee ezt nem kell tudnia annak aki pénzért akarja levágni, kérnék vagy félmilliót xD Kialkudnám a legmagasabb összeget xD
2008. febr. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
93%
százezerért én is, de persze én is kialkudnám olyan magasra amennyire csak lehetséges:P
2008. márc. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
89%
A legmagasabb összegért.Aztán a pénzből parókákat vennék,meg hajnövesztő szereket :D Azigazság szeretem a hajamat,szal most is mindt mindíg elraknám emlékbe.Am volt iylen,hogy a rádióban egy Madonna koncertért cserébe ki mit tenne meg.(Párizsban volt)Mindenki aki betelefonált,mondta hogy ő mit tenne meg.-és végül sorsoltak.Egy szőke hosszú hajú nőre esett a választás(asszem hosszú volt a haja).Le kellett borotváltatnia a haját.Egy Madonna,Párizsban tartott koncertjére levágattata a haját :) Asszem a Juventuszon volt.Üdv.:Bea
2008. márc. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
91%
Én nagyon kevés összegért is levágatnám, pedig hosszú! 100 ezerért simán, de szerintem még 30 ezerért is! Paróka se kéne utána, minek? Az ember ma már lehet kopasz, ha lány akkor is!
2008. márc. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
91%
Semmi pénzért nem vágatnám le kopaszra! Sőt még tüsire is! Nem szeretem a rövid hajat!
2008. márc. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
100%
Én sajnos ilyenre nem tudok teljes választ adni,mivel általában én fizetek a fodrásznak,hogy vágja le teljesen a hajamat,de ha tudtok olyan helyet,ahol nekem fizetnek,lécci küldjetek el.Jah,és igen alacsony összegért levágatnám(akár ingyen)
2008. márc. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Pár száz ezerért levágatnám kopaszra,előbb-utobb ugyis ujra megnő,rövid időn belől,mivel nő vok,elléggé furcsán néznék ki kopaszon, de belevágnék, mert hajt a kiváncsiság!
2008. márc. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
91%
Én ingyen is levágatnám,de a párom szívrohamot kapna tőle,és nem akarok kopaszon temetésre menni!
2008. ápr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
100%
Én férfi vok, de nekem tetszenek a kopasz, vagy a tüsi hajú lányok. Szerintem nem a haj tesz nőiessé. Én ha van válalkozó szivesen megcsinálom, de csak lányoknak.
2008. ápr. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!