Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Múltkor bepiálva cigiztem...

Múltkor bepiálva cigiztem egyet életemben először, de olyan rossz volt, nem értem mégis mit esznek ezen az emberek?

Figyelt kérdés

oltsatok be nyugodtan de a normális válaszokat jobban értékelem ;)


17f


2011. júl. 23. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
erre eddig én sem jöttem rá...(pedig nem részegen próbáltam ki)
2011. júl. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 hümi ***** válasza:

amikor kipróbáltam nem voltam még annyira bepiálva, de sztem is k*rva sz@r volt, pedig két félét is szívtam... az már biztos h én nem fogok rászokni ezt is megkaptam aznap este :D

am nem tudom h vannak azok az emberek h már teljesen ki vannak csak már hadd szívhassanak el egy cigit, én nem találtam meg benne azt a élvezetet, na de mind1 örüljünk neki. :D

2011. júl. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
jah;)
2011. júl. 23. 15:05
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát de ez pff.

Van olyan, aki nem szereti a sört, van olyan aki igen.

Miezmár? :D

2011. júl. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én régen, igen lehet oltani 13-15 éves koromig napi 1 doboz cigit elszívtam. Megvolt hozzá az az életkörülményem, hogy megtehessem. Hiszen aki odáig vigyázott rám, mondhatni nevelő anyám volt meghalt, apám elhagyott, maradt egy idegroncs anyám.. Szóval Én megtehettem.

Aztán jött egy fincsi fertőző torokgyulladás. Hát ezek után csoda, hogy életben maradtam. ÉS semmilyen műtéti beavatkozásra nem került sor..

Szóval úgy leszoktam mint a sicc. :D Meg miután felgyógyultam mindenféle füst zavart és nem kaptam tőle levegőt.

Most már, hogy a tüdőm is meggyógyult annyira nem zavar a füst..

Nem rég voltam 1 helyen és nagyon felidegesítettek ezért rágyújtottam (hozzá teszem részeg is voltam) és még 1re és még 1re.. Vettem szépen 2 doboz mentolosat és tarháltam másoktól is..

Másnap igencsak rossz állapotomban rájöttem, hogy nagy hülyeség volt. Ugyanis ismét majd kiesett a tüdőm a helyéről és a torkom is fájt mint a szar.


Szóval eldöntöttem, hogy most 3 évig ismét tuti rá nem gyújtok.


18/L

2011. júl. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szokás kérdése.

Amikor először dohányoztam, nagyon szar volt, köhögtem, én se értettem, ebben mi a jó.

Aztán évekkel később gondoltam egyet, és megint rágyújtottam. Leszívtam tüdőre, egy kicsit fájt, fura volt, meg szédültem is tőle.

Aztán másnap is rágyújtottam egy szálra, pont amiatt a fura, fájós érzés miatt, ami a tüdőmben volt. Idővel elmúlt ez a fájós érzés, maradt a relax, amit cigiszívás közben érez az ember.

Amúgy az asztmám is javult. Amióta dohányzom. Az orvosok se értik. Nem szívok sokat, talán három-négy szálat egy nap, van, hogy annyit se, van, hogy napokat kihagyok.

Neked nem ízlett, nekem jólesett az a pici fájdalom, egy harmadiknak más a tapasztalata. A dohányzás függőség, ez van, de kordában lehet tartani.

Ha nem esik jól, ne dohányozzatok, csak azt kérem, fogadjátok el, ha valaki dohányzik.

2011. júl. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

persze persze .én sem vagyok az a típus aki csak a maga igazát hajtja. vannak haverjaim akik cigiznek és mégis megvagyok velük, meg vannak nem cigizős parasztok


köszi a válaszokat

2011. júl. 23. 17:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze, ahogy vannak tahó dohányosok is. Csak gondoltam, a sok nemdohányzó között leírom a másik nézőpontot is :-)
2011. júl. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"nem értem mégis mit esznek ezen az emberek?"Nem eszik b*meg.SZÍVJÁK.Am nem cigizek.
2011. júl. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!