Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elvárom egy pasitól, hogy...

Elvárom egy pasitól, hogy szedje a szemöldökét. Nem vagyok normális?

Figyelt kérdés

Persze nem úgy mint a csajok, de egyszerűen kiráz a hideg, ha látom, hogy egy srácnak összenőtt a szemöldöke. És általában szóvá is teszem, hogy az orránál szedje ki, a 2 szemöldöke között. Ez más lányt is zavar? (Nem vagyok egy tipikus sminkelős plázacica)


18/l


2009. ápr. 4. 16:30
1 2
 1/13 anonim válasza:
83%
Engem rettenetesen. Viszont az legalább olyan gusztustalan, amikor vékonyra van szedve...
2009. ápr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Nekem sem tetszik, ha egy pasinak össze van nőve a szemöldöke, az exemnek én is kiszedtem azon a részen.
2009. ápr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Engem is zavar, de még senkinek sem szóltam emiatt. Hogyha neki így jó, akkor legyen jó.
2009. ápr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ha teljesen formára szedeti, akkor melegnek tűnne. De enegm nagyon zavar, ha összenő. Exemnek én is szedtem, bár 2 szál után már ordibált, hogy mennyire fáj neki...:D
2009. ápr. 4. 16:44
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Én fiú vagyok, de én sem szeretem ha egy férfi szemöldöke össze van nőve, vagy az orrából lógnak ki a nagy szőrszálak. Nem szoktam figyelni ezeket, mivel nem nagyon érdekel, hogy más férfi hogy néz ki. Viszont ha véletlenül odatéved a tekintetem és meglátom...hát...nem szép látvány. :D


Én is, mint fiú, szedem a két szemöldököm közötti részt, mert hogy néz már ki, ha összenő?! Viszont szerintem ennyi elég is egy férfinél...nem kell vékonyra szedetni. :)


Vagyis a válasz röviden a kérdésre: normális vagy. :)

2009. ápr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Hát én sem helyeslem, nem a legszebb tulajdonsága egy pasinak ha összenõtt a két szemöldök.

De én eddig nem szedtem ki egynek sem, sõt nem is kellett szóljak mert még nem volt olyan barátom.

Egyetelenegy volt aki szedte s ezért nem kellett szóljak.

Szerintem ettõl még lehetsz normális, sõt... :)

2009. ápr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
ha te is fiu vagy, akkor normalis
2009. ápr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
Tudom, az enyém is ordított, ha kiszedtem neki:) nem bírják a fájdalmat. a ffiak nem tudják, hogy a szépségnél szenvedni kell:)
2009. ápr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

Jaj az összenőtt szemöldöktől én is nagyon kivagyok, bár én nem szoktam szólni, de azért észrevehetnék magukat. Nagyon nem szép látvány...

18/L

2009. ápr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%

Ízlések, és pofonok. Sokakat zavar.

Régen engem is zavart, de a férjemnek összeér, nem is kicsit, és annyira szeretem őt, és szerettem régen is, hogy nem zavar.

Amúgy valóban esztétikusabb!

2009. ápr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!