Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan érjem el, hogy mindig...

Hogyan érjem el, hogy mindig az első megérzésemre hallgassak?

Figyelt kérdés
Mindig elrontom a feladatokat, mert a jó megoldást, (az első megérzésemet) áthúzom. Ma is egy matekversenyen áthúztam a jó eredményt, és 4. lettem, ha nem húzom át 1. helyezést értem volna el. Ma már szinte sírtam mert ilyen vagyok! Segítsetek!
2009. ápr. 6. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem határozottság kérdése az egész. Meg az önbizalomé. Ebből indul ki, hogy hajlandó vagy-e hallgatni a megérzéseidre.
2009. ápr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Matekban miért kellene a megérzésre hallgatni? Ott tudás kell. A te tudásod meg a 4. helyre volt elég.
2009. ápr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem! Ezt te félreérted! Leírtam a helyes választ, és áthúztam!
2009. ápr. 6. 20:31
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is ilyen vagyok, de mostanában úgy csinálom, hogy nem nézem vissza, és marad az első válasz. :)
2009. ápr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
50%
Szerintem mosolyogj rajta. 4. hely biztos nem rossz helyezés egy ilyen matek versenyen. A tudás ott van benned hogy a legjobb légy!Csak tanulj az esetből és legközelebb ne a megérzéseidre hagyatkozz. Egy matek versenyen nem lehet totózni! Fel a fejjel biztasd magad azzal hogy az első helyezett ezek szerint mázlival nyert, a második helyezett harmadik lett volna a tudását illetően, és így tovább.... Te pedig próbálj a hibádból erőt meríteni, és legközelebb jusson eszedbe időben mikor kell, hogy ne hibázz mert így megint mást juttatsz az első helyre azzal! Nem elég valamit tudni, alkalmazni is tudni kell! Fel a fejjel!!!:))
2009. ápr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a jó szavakat! Nem tudom elhinni, hogy ilyen vagyok... Mind1 A pontok ezek voltak:

1 25p.

2 24p.

3 23p.

4 22p.


Amit áthúztam+ válasz: az 3 pontot ért volna :(

2009. ápr. 7. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!