Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért ilyen hülyék és unalmasa...

Miért ilyen hülyék és unalmasak az emberek a közösségi oldalakon? (kifejtés)

Figyelt kérdés

Talán azért, mert az értelmesebbek már rég eltűntek onnan? És csak az foglalja le magát ilyenekkel, aki unatkozik=unalmas?

Akik pózolós képeket raknak ki miért lepődnek meg hogy csak szexre kellenek?

Aki nem ír semmit magáról, az miért várja hogy bárki is megkeresse?


2011. júl. 29. 14:27
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

nem akartam kiforgatni, lehet hogy csak rosszul értelmeztem


nem csak az ismerőseimről van szó, hanem az emberekkel akikkel eddig beszéltem, ebbe beletartoznak az idegenek is


nyilván relatív ha az ember értelmes emberekről beszél, de ha tényleg komolyan érdekel, akkor inkább keress meg privátban, a fentiek csak példák voltak


néha én is nevetek rajtuk, de többnyire már untat.

ez nem ismerősi lista meg üzifal, nincs iwiwem, se facebookom ezeket szennyoldalnak tartom.

nem azzal van bajom hogy van pár ilyen idióta, hanem hogy szinte mindenki azért megy ilyen helyekre hogy mutogassa magát, meg online élje az életét, az ilyennel nem tartom a kapcsolatot mert fel se veszem.


én sem online élem az életem, pont ezért írtam, hogy ez zavar, mert nem lehet olyan embereket megismerni akikkel lehet kezdeni is valamit


mi ez a fakabát?

2011. aug. 2. 06:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!