Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vannak emberek akiknek nem is...

Vannak emberek akiknek nem is kellenek barátok hanem csak haverkodni szeretnének, hogy lehetséges ez?

Figyelt kérdés

én haverokkal nem érzem túl jól magam. beszélgetünk, elvagyunk de van mikor untatnak.


inkább lenne több nagyon jó barátom mint csomó haver. de nekem haver nem kell hanem barát. de nagyon nehéz olyat találni mer a legtöbb ember csak haverkodni szeret.


nemértem az okát. ti hogyan álltok az emberekhez?inkább haverkodás vagy barátság?


17f


2011. aug. 4. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha kell simán megvagyok egyedül is. van amikor már untatnak jah, utána lazulok egyedül itthon és újra az egész 19f
2011. aug. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
a mai napom kész unalom :/ és nem élvezem itthon vagyok egész végig. uncsi mint a sz.r ennyire talán nem unatkoznák ha velük lennék
2011. aug. 4. 16:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Inkább barát, bár nekem csak egy igazi van :/ Többet nem is tudom hol tudnék szerezni, mert snki más nem felel meg... lehet h túl nagyok a követeléseim, egyébként ahsonlóan gondolkodom mint te... :) 16/f
2011. aug. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

jah én is csak erre tudok gondolni hogy túl nagyok az igényeim. de nemtudok lejjebb venni. az már nem én lennék.

bennem van a hiba vagy másokban. ez nem értem

2011. aug. 4. 17:03
 5/11 anonim ***** válasza:
Inkább csak hátrányodra más vagy mint ők.
2011. aug. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

érzem én is hidd el. de sztem ez kb olyan h van a finnyás gyerek aki alig eszik meg néhány kaját. meg van aki mindent bezabál


hát persze hogy finnyás vagyok.de ezen nem tudok változtatni akárhogy akarok. max megjátszatom hogy jól érzem magam velük(ezt is teszem) de közbe nem vagyok jól(csak ittasan)

2011. aug. 4. 19:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát figy, nemtudom neked mit jelent a "barátság" mert mindenkinek mást, nekem például nincs olyan barátom akinek annyit jelentek mint én neki. (Ezt ne értsd félre, nem vagyok meleg vagy ilyesmi, de gondolom te érted, csak van 1 barátom akiért megtennék még akkoris ha tudom hogy ő ezt nem tenné meg, ezzel csak az a baj hogy nekem meg az rosszul esik, igazából nem is értem miért bírom annyira, pedig gyakran összeveszek vele, de valamiért nem bírnám ki ha nem lenne)
2011. aug. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Am neked mit jelent a barátság?
2011. aug. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

én sem vagyok meleg. de mégis nagyon fontos nekem egy jó barát akivel tényleg mindent megdumálhatok.


mit jelent?hogy gyakran keressük egymás társaságát. tudunk dumálni sok dologról, ha vmi gondba van egyikőnk próbál megértően viselkedni(anyagiakat ne keverjük bele),azonos dolgok iránt érdeklődünk,meg persze hülyülni is tudunk ezerrel de ne csak arról szóljon az egész!

2011. aug. 4. 22:56
 10/11 anonim ***** válasza:

Gondoltam hogy nem vagy az :)

Elképesző mennyire hasonlóan gondolkodsz mint én. Msn? Írd meg privátban ha gondolod vagy szólj és megírom ha gondolod. Sosem beszéltem még senkivel aki ennyire hasonlíto rám, legalábbis így első megítélésre xD

2011. aug. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!