Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van egy osztálytársam nagyon...

Van egy osztálytársam nagyon jól néz ki (csaj), és nem nagyképű, hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

van barátja is .de mégis néha rámír és tök jól eltudunk beszélgetni, nem azt mondom hogy nagyon jó barátom ,de ha utcán találkoznák vele,simán beszélgetnék vele.


de olyan feltűnően szép. tényleg az ilyen általában nagyképű de én őt nem tartom annak :D nos ,hogyan lehetséges mindez?


2011. aug. 8. 00:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rendesen nevelték a szülei...
2011. aug. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem minden szép lány nagyképű...
2011. aug. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
leginkább az a nagyképű,akinek nincs mire...
2011. aug. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert nem úgy volt nevelve, hogy ő apuci meg anyuci kicsi szépsége és mindent meg kell adni neki. Na meg ilyennek is kell születni.

Amúgy mert veled nem nagyképű az nem biztos, hogy mással sem, hisz te a barátja vagy. Azokkal senki sem nagyképű. Nézd meg, hogy hogyan bánik másokkal.

2011. aug. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem bánik nagyképűen másokkal sem.:D először mikor megismerkedtem vele még 9.es voltam akkor nem mertem odaszólni mer qrva jól nézett ki. aztán ahogy megismertem rájöttem hogy olyan mint egy tök normális csaj, csak jobban néz ki mint az átlag :D
2011. aug. 8. 19:43
 6/6 anonim ***** válasza:
hát mit mondjak.irigylem a gondjaidat.
2011. aug. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!