Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyire tartod ertelmesnek...

Mennyire tartod ertelmesnek magad az atlaghoz kepest es mire alapozod ezt a megallapitasod?

Figyelt kérdés

Kesobb talan leirom h miert tettem fel a kerdest.

Minden valaszolo aki a kerdesre valaszol zold kezet kap.


2011. aug. 10. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Én az átlaghoz képest átlagosnak mondanám magam.De mondjuk sokan mondták hogy jó fejem van(tehát okosnak mondanak)csak ne lennék lusta.De ha mondjuk megkérnek rá hogy segítsek valakinek akkor szívesen segítek.
2011. aug. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs.
2011. aug. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a korosztályomhoz képest értelmesnek tartom magam, persze ezt sok 16 éves lány szokta mondani. Mondták már egyetemet végzett barátaim, hogy értelmesebb vagyok, mint némely felnőtt, pedig akkor még csak 13 voltam, és azóta szerintem rengeteget fejlődtem. Vannak az általános dolgok, hogy szeretek olvasni, sok kötelezőt is, meg hogyha valami eszembe jut, elgondolkodom valamin, felmerül bennem egy kérdés, akkor annak rögtön utána járok, mert addig nem hagy nyugodni, amíg meg nem lelem a választ, és így is sokat tanulok. Jó a felfogásom - nem tanultam középsuli kezdete óta, kivéve egyszer tavaly félévkor, és mégis kitűnő vagyok. Na meg engem általánosban folyton piszkáltak a cigányok, megaláztak, megvertek, a családban is sok probléma van, és ezek a dolgok is hozzájárultak ahhoz, hogy érettebbnek érzem magam. Mondjuk az utóbbi egy hónapban mintha hanyatlanék. Egyszer úgy zsonganak a fejemben a gondolatok, hogy majd szétrobbanok a fejfájástól, aztán meg csak ülök egy órán keresztül, és mikor feleszmélek, olyan, mintha egy perc lett volna, és ilyenkor is őrültnek érzem magam. Nem tudom, mennyire volt kielégítő a válaszom, azt hiszem, nem annyira. :)

16L

2011. aug. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Értelmesebbnek jóval. Arra alapozom nagyon röviden, hogy nekem nincsenek problémáim, a többi embertől meg akiket ismerek, szinte mást se hallok, csak hogy na most éppen milyen bajuk van az élettel. Úgy gondolom, ha lenne elég eszük, nem nyavalyognának hanem felismernék hogyan oldják meg a problémáikat.

Remélem később nem azt akarod leírni mint egy régebbi hasonló kérdésnél, hogy aki okosabbnak / értelmesebbnek tartja magát az igazából butább, mert ez így hülyeség (persze sok esetben igaz mondjuk).

2011. aug. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Mentek a zold kezek! Azert masok is irhatnak meg! :)
2011. aug. 11. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!