Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan fogadjam el magam?

Hogyan fogadjam el magam?

Figyelt kérdés
Régebben teljesen elégedett voltam a belsőmmel is és a külsőmmel is. A helyzet azonban sajnos megváltozott. A belső értékeim még mindig szuperek, és büszke is vagyok rájuk, mások irigyek is rám miattuk, de valamiért körülbelül egy éve megutáltam a külsőmet. Annyira utálom magam, minden percemet a tükör előtt töltöm és azt kutatom, hogy miért vagyok ilyen ronda. Folyamatosan azt érzem, hogy az utcán sétálva az emberek rajtam röhögnek emiatt vagy nem néznek rám, mert olyannyira csúnya vagyok, hogy egyenesen rossz rámnézni. Lassan kezdek megőrülni. És a "fogadd el úgy önmagad, amilyen vagy" duma nem segít. Ez most kedvés. Kevés, ha arra gondolok, hogy milyen csodálatos a belsőm. Bármimet odaadnám, hogy szép legyek vagy szépnek lássam magam. Egy elkedeserett srác Pécsről...
2009. ápr. 12. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A szépség nem minden hidd el van olyan csaj sőt én magam is jobban szeretem az olyan pasikat akik belülről teljesen jók és szívből szeretnek, nem a külső számít ma már ritka az olyan ember aki belülről igazán jó inkább örülj hogy belül minden jó..:)
2009. ápr. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy senki nem talál szépnek. Az emberek önmagukat nagyon ritkán tartják annak, ezzel nincs baj. Azzal van baj, ha mások, akik szépnek látnak, nem tudnak egy kis önbizalmat önteni beléd.
2009. ápr. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Hány éves vagy?

Nem elfogadnod kell magad, azt csak a végső esetben, ha kamasz vagy és sok pattanás jött ki rajtad vegyél krémeket meg minden, amugy nem tudok mást elképzelni ami miatt csunya lehetnél...

2009. ápr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is ebben a cipőben jártam... Akivel csak tehettem kedvesen aranyosan viselkedtem és mégis azt éreztem, hogy a külsőm miatt kinevetnek a hátam mögött... rajtam a barátnőm segített... leginkább azzal, hogy a barátnőm lett... azóta megnőtt az önbizalmam és nagyon jól vagyok:D

a külsőd miatt pedig ne légy elkeseredve... képet ugyan nem láttam rólad de még akkor is ha kirívóan "csúnya" vagy akkor is az emberek "értelmesebb" része el tud vonatkoztatni a külsődtől ha megismernek és igazából csak ezek az emberek számítanak...

2009. ápr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy magadat csúnyának tartod... Azzal sok ember van így... Biztos vannak olyanok, akik meglátják benned illetve rajtad a szépséget!!

Ha meg látod, hogy mi nem tetszik, próbálj ellene tenni. Járj el kondiba, ha azzal van a gond, csinál új frizurát (tom, h ez ált a lányok szokása, de ki tudja... lehet h segít..:)), stb :)

2009. ápr. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!