Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, hogy el tudjam...

Mit csináljak, hogy el tudjam fogadni a barátnőim boldogságát?

Figyelt kérdés
Annyira rosszul érzem magam, de a barátnőim mind most találtak maguknak barátot. Én viszont most "küzdök" egy sráccal, aki időt kér, akinek gondolkodnia kell. A szívem majdnem megszakad annyira szeretem a fiút, de ő nem tud határozni. Szóval ezzel nyúzom magam már hetek óta, viszont a barátnőim most találtak maguknak mind párt. És persze legyenek boldogok, de állandóan az orrom alá dörgölik, hogy milyen boldogok, hogy mit csináltak előtte nap, aztán megkérdezik tőlem, hogy beszéltem-e a sráccal, amikor mondom, hogy nem, akkor meg annyit válaszolnak, hogy várjak. Majd folytatják a sztorizást onnan, ahol abbahagyták. Már nem szívesen töltöm velük az időmet, mert annyira rossz látni, hogy ilyen boldog lehetnék én is, de én nem kellek senkinek. Ettől most rettenetes ember vagyok? Mit tehetnék, hogy megváltozzak? Vagy ez az önzőség belém van kódolva?
2009. ápr. 12. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
szia!én is ilyen vagyok:) nem kell türnöd őket, ha kicsit eleged van belőlük, akkor kerüld el őket egy időre. legyél optimista, és ahogy ők mondják:várj, türelem kell hozzá. :) a te időd is el fog jönni, hidd el. egyébként a barátnőidnek is szólhatsz, hogy a témát most hanyagoljátok, mert közben mindig rá gondolsz és rosszul esik. biztosan megértenek!
2009. ápr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dehogyis vagy te ettől rettenetes ember. Mondd meg a barátnőidnek, hogy nem szeretnél velük ilyenekről témázgatni, beszélgessetek másról, bármiről, ha igazi barátok, megértik, hogy téged most a te problémád miatt feszélyez ez a téma, és nem érzed magad jól, hogy neked nem úgy alakul, ahogy nekik. Ne aggódj, várj, én is várok, eljön az idő, és akkor te is sztorizgathatsz.

Ha zavarja őket, hogy rájuk szólsz, hogy most nem akarsz ilyenekről beszélgetni velük, vagy hogy ne beszéljenek neked ennyit erről a témáról, akkor hanyagold őket, és nem érdemlik meg a társaságod.

2009. ápr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Én is így vagyok vele, nyugi! És sokszor megfordult a fejemben, hogy én akkor most rossz barátnő vagyok? Háát nem tudom! De látod, ha többen is vannak így vele, akkor nincsen ezzel semmi baj! A féltékenység egy alap emberi érés! : )
2009. ápr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyébként pedig itt az ellenkérdése ennek a kérdésednek:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Szerintem aki volt már nagyon rossz passzban, az téged meg tud érteni, a többiek pedig el se tudják képzelni, vagy önzők.

2009. ápr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!