Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Alapvetöen gúnyos, pimasz,...

Alapvetöen gúnyos, pimasz, agresszív középkorú férfi vagyok. Változtassak magamon vagy már úgyse tehetek semmit?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 12. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg magaddal megvagy elégedve nincs gond, de mivel felmerült benned a kérdés, így ezt a lehetőséget kizárnám. Ha úgy gondolod van min változtatnod akkor tedd meg, teljesen mindegy hány éves vagy 16 vagy 76. Kitartást és sok erőt a változáshoz!
2009. ápr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
go grindcore/brutal hardcore koncertre, ott levezetheted a feszültséget :P nekem bevált
2009. ápr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha már te ezt magadban problémaként ismerted fel, az egy nagy lépés a változás felé, ugyanis sokan azért nem tudnak változni, mert 1-1 tulajdonságukat nem tartják rossznak. Sosem késő változtatni, ugyanis lehet, hogy jobb lesz az életed tőle és azoknak is, akik körülötted vannak. A korod miatt ne mondd azt, hogy "úgysem menne", mert akkor nem is fog. Motiváljon, hogy a változás meglepő eredményeket fog hozni.
2009. ápr. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
gondolom most döbbentél rá, hogy se barátok, se feleség, se gyerek, és most kéne valamit csinálni, ugye?
2010. júl. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vannak barátaim, feleségem és 3 gyermekem is van...
2010. júl. 20. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!