Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mikor lesz kedvem megint...

Mikor lesz kedvem megint zenét hallgatni anyukám halála után?

Figyelt kérdés
Mindig is a zene volt az életem, azzal keltem feküdtem. Eddig minden nagyobb gondot segített átvészelni,de most már három hete hogy nem hallgatok zenét. Egyszerűen úgy érzem fél ember lettem és tudom,lelkiismeret furdalásom is lenne ha zenélgetnék miközben anyu már nincs.
2009. ápr. 12. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Probálj először lasabb számokat hallgatni.Úgy értem ne diszko zenét.Bár nem tudom eddig milyen zenéket hallgattál, probálj érzelmes szép számokat hallgatni...
2009. ápr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elektronikus zenéket hallgatok. Emlékszem mikor a nagymamám meghalt teljesen elborult kisérleti zenék fele nyitottam, olyanokat amik nem az érzelmekről szólnak inkább tudományos "zajok"-ról, de most valahogy nem megy.
2009. ápr. 12. 15:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ne érezz bűntudatot az miatt ha zenét hallgatsz. Nem teszel Te ezzel semmi rosszat, ezt próbáld meg magadban tudatosítani.


Anyukád már elment, de az élet sajnos megy tovább. Hidd el Ő is örülne, ha újra hallgatnál valamit. Persze ha úgy érzed, hogy most nem kívánod a zenét, akkor várj és egy nap majd azon veszed észre magad, hogy ismét szól valami a háttérben.


-Tündérlány(17)-

2009. ápr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
MOST
2009. ápr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!