Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nincsenek barátaim? Mit...

Miért nincsenek barátaim? Mit tegyek, hogy legyenek barátaim? Hogy lehetnék érdekesebb mások számára?

Figyelt kérdés

Úgy érzem,hogy valamit rosszul csinálok.Vagy nem tudom.


16/L


2011. aug. 14. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbálj meg nyitottabb lenni az emberek felé, beszélgess olyan témáról is esetleg amiről nem biztos hogy szeretnél, lehet a végén még megtetszik :-) amúgy ha 1-2-3 igazi barátod van és nem vagy teli haverokkal az nem baj mert legalább nem olyanokkal lógsz akik csak képmutatásból vannak veled, vagy azért mert mondjuk menőnek gondolnak stb..

Ha gondolod amúgy írj privit szeretek beszélgetni és ha beszéltünk talán többet tudok segíteni ebben a témában.

16/F

2011. aug. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elírtam bocsi 17 :D mondjuk nem is ez a lényeg de na :D
2011. aug. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
írtam privit
2011. aug. 14. 23:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Próbálj meg egy kicsit nyitottabb lenni mások felé.De szerintem neked nagyon kevés önbizalmad van,de ha nyitottabb leszel akkor szerzel barátokat és így nő az önbizalmad is.Remélem sikerül barátokat szerezned.

17/F

2011. aug. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi :). hát..nincs nagyon önbizalmam.
2011. aug. 15. 15:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Mások is úgy állnak hozzád, ahogy te magadhoz. Tehát ha önértékelési problémáid vannak, akkor is olyannak látnak majd, amilyennek te képzeled magad, akkor is, ha ez a kép téves.

Ha te unalmasnak tartod magad, félszegen viselkedsz, meg azon gondolkodsz, hogy mások majd biztos nem tudnak elfogadni, meg milyen bajaik lesznek veled, akkor lesznek is...

A másik pedig az, hogy a legtönn ember magáról szeret beszélni egyfolytában, és szinte egyáltalán nem érdeklődik a másik iránt. Szóval eleve nyerő pozícióból indulsz, ha téged őszintén érdekel a másik, mert általában mndenki imád magáról beszélni...

Amúgy meg ajánlom neked müller pétertől a szeretetkönyvet, olvasd el (persze minden ilyet úgy kell olvasni, hogy azért még ha sok igazság van is bennük, nem 100% amit leírnak)..

2011. aug. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!