Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csajok nektek bejön a duci...

Csajok nektek bejön a duci srácok vagy csak a vékony a nyerő?

Figyelt kérdés
külső vagy belső a lényeg ?
2011. aug. 15. 11:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
belso,csak azért nelegyen bányarém,de én se vagyok vmi sovány szal nem gond ha a pasi kicsit "ducibb" csak nagyon nelegyen ez:) L/14
2011. aug. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak a vékony jön be, de csak ha okos feje van és jól kijövünk. Tehát a külső és belső egyaránt fontos.

Ott még nem tartok, hogy beletörődjek egy csini vékony de buta srácba, sem egy okos kedves de kövérbe.


Másnak viszont pont a ducik jönnek be, úgymond a mackósak... Változó. Miért neked minden lány bejön ha a belseje tetszik?! Na ugye!

2011. aug. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 szamóca.. ***** válasza:

attól függ mit jelent nálad a duci.

de nekem a vékony fiúk inkább...

persze, meg a cukormáz mielőtt átharapjátok a torkom: a belső a fontos, a külső részletkérdés, de azért számít akár tetszik, akár nem.

2011. aug. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A belső nyilván fontosabb, mert cseszhetem a szép külsejét, ha egyébként nem jövünk ki. Persze a küllem is számít valamennyire, de csak annyira, hogy ne legyen ocsmány a srác (amit puszta ápoltsággal el lehet érni).

Másik kérdésedre a válaszom az, hogy definiáld a szavakat. Mert az nem baj, ha van felesleg valakin, de azért szumós testalkatú ne legyen. Ugyanez elmondható a másik végletről is; lehet vékony, de csak egészséges keretek között.

2011. aug. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"A külső ami megfog, a belső ami megtart!"

Én ez az elv alapján működök!!! És nekem a vékony, de erős, nálam idősebb pasik jönnek be. De ne legyen az a csupaizom, szóval ne látszódjon hogy tiszta kocka a hasa! :)

2011. aug. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem alapból az ilyen vékonyak jönnek be, de hidd el, csomó másnak meg nem, és egyébként sem ez a fontos. Elmondom a saját példámat:D

Van egy srác, akit nagyon szeretek, de tényleg nagyon. Ő már annyira vékony, hogy sokan mondták rá, hogy anorexiás. Hát nem, de mindegy. Viszont ha holnaptól duci lenne, ugyanúgy szeretném. Nem azt mondom, hogy a külső nem fontos. De mondjuk van valaki, aki mindenkivel bunkó, nincs semmi jelleme, viszont marha jól néz ki. Senki nem akar majd vele együtt lenni.

Távolból majd azt mondják az emberek, hogy hű de jól néz ki, de amikor odamennek hozzá megismerkedni, akkor koppannak.

2011. aug. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A legtöbb csajnak sztem egyik se, csak a 2 között. Az viszont biztos, h mindegyiküknek a külső a lényeg.
2011. aug. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
11:56, döntsétek már el, hogy a pénzre megyünk-e vagy a külsőre!
2011. aug. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
14:43 Az emberfüggő, a belső viszont tény h egyikőtöknek se számít.
2011. aug. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert te jobban tudod.:D
2011. aug. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!