Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mivel tudnám pozitívabb...

Mivel tudnám pozitívabb gondolkodásra bírni maga?

Figyelt kérdés

Egyszerüen olyan szinten vagyok, hogy valamilyiknap, nem tudtam miért vagyok olyan rosszúl, mire rájöttem, hogy előtte való nap semmit nem ettem. Egy falatot sem. És miután ez eszembe jutott, akkor sem kívántam semmit. Minden inkább kifelejött belőlem. Alapba sem vagyok 50 kg-nál több.

Egyszerűen nem tudom mi bajom. Nem vagyok megelégedve az élettel, semmi pozitívat nem látok. Nem látom az életem értelmét. Reggel felkelek elmegyek dolgozni, haza, alvás ennyi. Majd ez ismétlődi újra és újra. Nincs kedvem semmihez. Kirándulni sem pedig imádtam. Olyan vég érzetem van. Szegény párom is kiakadt rám a múltkor.

Mi, ez beteg vagyok?


2011. aug. 17. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, depressziónak hívják. Orvosi segítséggel kezelni kell.
2011. aug. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én úgy küzdöttem ki magam belőle, hogy elkezdtem program segítségével fittnessezni, és mindig kitűztem magam elé, mennyit szeretnék fejlődni a következő felmérésig.

Egész jól bejött, azóta sokkal jobb a hangulatom, és az étvágyamnak is jót tesz.

Szerintem ha megengedi az időbeosztásod, próbálj meg - és tényleg ha nem akarod akkor is, majd megjön a kedved - mozogj valamit.

2011. aug. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Tegezz nyugottan.=)
2011. aug. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Légy többet emberek között, de mindenképpen friss levegőn. Állj ki a napra, az terád is süt, csak a napos oldalon kell közlekedni. Rengeteg D vitamin van benne, azonkívül a friss levegővel megtöltöd a tüdőt, az frissíti a vérkeringést, élénkíti a gondolkodást és kellemes hangulatot ad.


Mindegy hol kezded, de ha nem indulsz el valamerre, nem fogsz haladni sehova! (A Nap nem megy a helyedbe, a napra neked kell kiállni!)

2011. aug. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dinah Wennel válasza:

Próbálj többet emberek között lenni, fedezz fel számodra új tevékenységeket, amit rendszeresen végzel (én pl. blogozok), ha nincs étvágyad akkor is erőltess magadba ételt és elegendő folyadékot, ugyanis a szervezetednek kell. Légy többet a barátaiddal, a pároddal, menyj el rokonokhoz...


Remélem segítettem!

2011. szept. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!