Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Első látásra elítéltek valakit?

Első látásra elítéltek valakit?

Figyelt kérdés

Úgy utálom, hogyha valaki duci, akkor elítélik elsőre...

Mondjuk csak a plázacicák szoktak elítélni elsőre, de őszintén szólva, én is elítélem őket, főleg azért, mert úgy néznek rám, mint egy darab sz@rra!


2011. aug. 20. 17:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez szinte mindenkinél így van!! mindenki első látásra ítél, de ha olyan az ember, ad egy esélyt az illetőnek és akkor megismeri és akkor jön rá, hogy mekkorát tévedett :) velem is sokszor volt ilyen, hogy első látásra rég leírtam egy embert, majd közelebb engedtem magamhoz, és tök jóba lettünk... :)

de sajnos vannak olyan emberek, akik nem adják meg az esélyt, hanem már első látásra leírnak valakit és ennyi... őket tudom sajnálni! :S

2011. aug. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Beliel ***** válasza:
25%

Pfff... most azt akarod mondani, hogy mekkora köcsögök? Azt közbe te is ugyan ezt csinálod. Szánalmas vagy.


Én első látásra ítélek, bevallom. Viszont nem küldök el senkit a f4szba csak miután megbizonyosodtam róla, hogy tényleg olyan amire én gondoltam. Nyitott vagyok, de mindenkihez megvan egy alap hozzáállásom, amit az első benyomás tesz. Aki nem így van az hazudik... te sem tudnál egy csövesnek azonnal megnyílni.

2011. aug. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
igen, azt mondom mekkora köcsögök, mert valaki esélyt se ad a másiknak, hogy bebizonyítsa hogy milyen ember, de én adtam ez a különbség azok között akik elsőre ítélnek ...
2011. aug. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Bocs, rosszul fogalmaztam! És nem vagyok szánalmas...


Úgy gondoltam, hogy aki esélyt se ad a másiknak (mint amit utolsó írt) és úgy ítél el, és úgy néz rád, mint egy darab kakira! Na az ilyen embereket utálom.


köszönöm a válaszokat!

2011. aug. 21. 15:05
 5/16 A kérdező kommentje:

Bocsi, az kimaradt, hogy igen, mindenki első látásra ítél - ez tény és való, de van, akinek már a nézése olyan, hogy megtudod, hogy ő már elítélt engem egy senkinek - na őket el lehet azonnal ítélni.


Bocsánat tényleg, én fogalmaztam rosszul, legközelebb nem indulatból kérdezek. :-)

2011. aug. 21. 15:08
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
de hülye vagy...ugyanazt csinálod mint ők...sőt...mivel tudod hogy egy dagadt rusnyaság vagy így már ha szembejön veled egy szebb lány akkor egyből azt hiszed lenéz pedig lehet h nem...vagy csak sajnál...te meg lenézed...grt... pff
2011. aug. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

A sajnálás nem egyenlő a "te senkiházi, én szebb vagyok" nézéssel.

Látszik, te nem tudsz különbséget tenni a kettő között...

2011. aug. 21. 23:15
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
igen...de az lesajnálás akkr... fogyjál le és ne ide írogassál...
2011. aug. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

De azt nem értem amúgy egy kövért hogy lehet első látásra elítélni? Legalábbis ha nem azt a nyilvánvaló tényt nézzük, hogy ő kövérebb, amihez nem is kell ítélni egyáltalán, ez egy szimpla ténymegállapítás. Mert egy agyonszolizott platinaszőke csajt lehet elítélni a külseje alapján - valószínűleg egy hülye kibírhatatlan rinyapics@. De abból hogy kövér valaki, mi következik?

Amúgy meg igen, szoktam első látásra elítélni embereket, bár alapból fontosabbnak tartom a személyiséget (bár elég magasak az igényeim, még nem találkoztam személyesen olyannal aki ezeknek megfelelt volna), de úgy gondolom a külsejéből is sok dolgot le lehet vonni valakiről... nem arra gondolok hogy hány kiló meg ilyenek, hanem hogyan öltözködik, milyen a beszédstílusa (bár ez nem külső), haj, smink, stb... Pl én eleve nem állok le egy tetovált, piercinges, felnyírt hajú punkelejttel, mert szerintem röhejesek. De nemszeretem a hippiket se, és tulajdonképp egyik szubkultúra tagjait sem. Azzal állok szóba aki normális, aztán eldől hogy kedvelem-e vagy sem. (Bár valószínűleg nem.) 20n

2011. aug. 22. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: Na, megint összetalálkoztam egy hülyével, aki nem tud normális választ írni egy kérdésre, csak oltogat és játsza azt a k*rva nagy, nem létező eszét! És mégis honnan tudod, hogy valaki nem azért kövér-e, mert valamilyen betegsége van? Inkább menj játszani, jó?


Utolsó: Köszi a választ! :) Mondjuk én azért még szóbaállnék punkkal vagy hippivel, ők is emberek, igaz, hogy a külsejük bizarr. Bár bevallom, volt egy punk csaj a környezetemben, ő normális volt. Dehát ki tudja... Első látásra sosem tűnnek normálisnak - ez tény. :)

2011. aug. 22. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!