Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tönkretettem egy lány életét,...

Tönkretettem egy lány életét, aki barátom volt. Mit tehetnék, hogy együtt tudjak élni ezzel a tudattal?

Figyelt kérdés
Az öcsém barátjának húgával már régebb óta jóban voltam, már annyira, hogy elmondta nekem féltve őrzött titkát, hogy kibe szerelmes. Mivel megbízhattam benne én is elmondtam az én titkomat, hogy én meg az ő bátyjába voltam szerelmes. Ez annyira megviselte, hogy teljesen magába fordult, pedig én nem is mondtam el senkinek az ő szíve választottjának nevét, azzal tettem tönkre az életét, hogy tudattam vele egy olyan dolgot, ami az én életemet is rendkívül megkeserítette, de ez már sikeresen elmúlt. Viszont ő most már ezek után nem tud többé az lenni, aki volt, és ez az én lelkemen szárad. Olyan jó volna, ha valamilyen úton-módon el tudná ő felejteni, amit mondtam neki, mert végig azt hitte, hogy őt szeretem. Már annyi mindent tönkretette és most még egy életet is. Nem tudom, mitévő legyek. Segítsetek!
2011. aug. 23. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Keresd fel, és mond el ezt őszintén.
2011. aug. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez kevés ahhoz, hogy egy egész életet tönkretegyél. Ennél ahhoz több kell, szóval ez így butaság. Ez egy jelenlegi állapot, aztán idővel "enyhül", ha úgy tetszik.
2011. aug. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem teljesen tiszta a sztori. Te most fiú vagy, és meleg, vagy lány vagy, és a másik lány az, vagy mi?
2011. aug. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem sem teljesen tiszta a szitu, fiú vagy vagy lány?
2012. máj. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

igazából nekem sem kerek a történet. van egy ismerősöm, aki elvitte motorozni egyik cimboráját, balesetük volt, és az utas lebénult deréktól lefele. na az ő életét tették tönkre! mégis jóban vannak. fogadjunk, hogy 10-03 évesnél nem vagy több.

ez kevés egy élet tönkretételéhez.

2012. szept. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!