Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha jönne egy időutazó hozzád...

Ha jönne egy időutazó hozzád és megcáfolhatatlan bizonyítékokat hozna magával arra, hogy a legjobb barátod lesz a felelős majd 3 milliárd ember haláláért. Megölnéd a legjobb barátod?

Figyelt kérdés
De az egyetlen mód ennek elkerülésére az lenne, hogy a barátod fejébe golyót eresztesz!
2009. ápr. 17. 14:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

Hát. Namost, nem vagyok rasszista, de azért azt elmondanám hogy:


A rossz vagyis a lopós, csalós, aljas romák száma ugrásszerűen nőtt, az utóbbi pár évben. Teszem azt, ha a fent említett 3 mlrd. ember ez a fajta roma lenne, nem ölném a barátomat.


Amennyiben, jó, tisztességes, becsületes emberektől vette volna el az életet, törvényes úton megölném. Ugyanez igaz akkor, ha a jó és tisztességes romákról van szó.

2009. ápr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Ha 3milliárd roma lenne, akkor még én magam védném meg a barátomat, hogy nehogy vki megakadályozza... És én se vagyok rasszista, csak éppen elegem van abból, hogy lassan mi leszünk a kisebbség a saját országunkban... Valamint abból, hogy sötétedés után, már sokan nem mernek kimenni az utcára a romák miatt... Abból, hogy falvakban nem lehet már lakni, nem lehet átsétálni rajtuk, mert félő, hogy megtámadnak... Ellenben, ha vegyes lenne, vagy csak tisztességes emberekről lenne szó, akkor először megpróbálnánk más alternativát találni... Mindig van más megoldás, ha mégsincs, akkor megölném... De csak akkor...
2009. ápr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%
Nem.
2009. ápr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Rábeszélném hogy a romákat gyilkolja le!
2009. ápr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Majdnem 7 milliárd ember él, ez rengeteg, és a Föld eltartóképessége is véges. Rettenetes életvitelt folytatunk, megy ezerrel a globalizáció, feleslegesen agyba-főbe fogyasztunk, mindent elveszünk a környezetből, de adni meg nem adunk....Szörnyen hangzik, de 3 milliárd ember halála megmentené 4 milliárd ember életét.


Petranova

2009. ápr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
nem ha én nem lennék benne abba a 3milliárdba mellesleg szegény romák mármint aki ezeket olvasgatja az ilyen lopok csalo stb felfogásuakat nem sajnálom (monika show jo példa) viszont ha ember irtásrol van szo a kinaiakat és cigányokat egyaránt kikéne irtani persze a normális cigányokat hagyni békében
2009. ápr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%

OFF:

Petranova


Neked csak annyit mondok, hogy a Föld 21 milliárd embert képes eltartani, de csak akkor, ha tudatosan, környezetünket óvva élünk. 7 milliárd még csak az 1/3 része annak, amit a Föld képes eltartani.


ON:

Nem tudom, hogy milyen embereket ölne meg. 3 milliárd ember nagyon sok. Lehetetlen, hogy csak jókat, vagy csak rosszakat öljön meg. Én mindenesetre megpróbálnám lebeszélni, a végső esetben megölném őt, aztán - ha nagyon jó barát - akkor magamat is megölném...

2009. ápr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%

21 milliárd ember?????????? Ezt te komolyan mondod?

Ajánlom figyelmedbe Kerekes Sándor: A környezetgazdaságtan alapjai című könyvet!!!


A Föld maximális eltartóképességét 9 milliárd emberre saccolják, de egy tanárom szerint ez pontosan nem meghatározható, hiszen minden a fogyasztás, termelés függvénye.


Előbb gondolkodj, SZÁMOLJ, és azután írj!!!


Petranova

2009. ápr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%
Petranova, Te írtál hülyeséget, de nem állok le vitatkozni. Te is lépj tovább a tévedéseden ;)
2009. ápr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
98%

HÚHÚ, ezt benézted haver....a hölgynek van igaza!

Második bekezdésben ott van, hogy 9 milliárdnál van a tetőzés....

[link]


Nekem foggalmam nem volt eddig erről, jó durva.

A többi oldalon is olyan 9-10 milliárdod mondanak.

2009. ápr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!