Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert vagyok ilyen balszerencses?

Miert vagyok ilyen balszerencses?

Figyelt kérdés

Az az en nagy gondom,hogy olyan osztalyba kerultem ahol nem tudok baratokat szerezni...Szinte az egeszen kotekednek mindenkivel,azt elvezik ha masokat megalazhatnak es kicsufolhatnak.En nem szeretnek ilyen lenni ezert nem is foglalkozom veluk,eloszor velem is ezt akartam csinalni de halisten nem csinaltak sokaig mert lattak h nem foglalkozom nem szolok hozzajuk es...abbahagytak.

Viszont van 2-3 srac akik rendesek meg minden de rajtuk kivul nincsenek mas baratim,nagyon szeretnek baratokat,csak sajnos az egesz suliba ha kapok 3-4 embert akivel lehet normalisan beszelni.

Csajok teren meg abszolut elvagyok atkozva...Minden csaj az osztalyban/suliban ronda,es ha ez nem lenne eleg ugyan azt csinaljak amit leirtam.Volt mar szamtalan eset h osszeakartak jonni velem,de persze en ilyenekkel nem allok ossze...

Viszont szoktam latni eleg sokszor egy lanyt akivel mindig szoktunk szemezgetni,es nem a suliba jar,nem ismerem.Oda mennek hozza ,ismerkednek de nem tudom mivel lehetne kezdeni a beszelgetest :(


Legyszives segitsetek,nagyon rossz ez igy :( (F/14)


Valaszokat elore is koszonom !


2011. aug. 27. 23:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem csak az iskola a világ, járj el azzal a néhány normális emberrel normális helyekre és menni fog az ismerkedés. A gyökereknek ne tedd meg azt a szívességet hogy olyanná válsz mint ők. A lányokkal ugyanez a helyzet normálisat nehéz találni de még rengeteg időd van nagyon fiatal vagy ne akarj elsietni semmit egyszer megtalálod te is az igazit.
2011. aug. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!