Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ez, holdkóros vagyok?

Miért van ez, holdkóros vagyok?

Figyelt kérdés

Van néha olyan, hogy alvajárok.

Pl. múltkor voltam barátoméknál, és az anyja reggel mesélte, hogy éjszaka felkeltem, odamentem hozzá, egy darabig bámultam őt, és utána visszamentem lefeküdni.. és egyáltalán nem emlékeztem rá.

Másokkal is megesik, vagy nem természetes?


2009. ápr. 18. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Hát, ha ismerjük azt a fogalmat, hogy "alvajárás", akkor valószínű, több emberrel kellett eddig megtörténjen, és nem te vagy az első a történelemben.
2009. ápr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Természetesen, ha azt érted természetes alatt, hogy egészséges dolog-e, akkor nem, nem az. Valami agyi működési zavarféle lehet, de nem értek hozzá.
2009. ápr. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok olyan ember van, aki érzékeny a teliholdra. Amikor ez történt Veled akkor telihold volt? Ezzel nem vagy egyedül, én több olyan embert is ismerek akik ugyanígy vannak, éjszaka mászkálnak a lakásban, és reggel nem emlékeznek rá. Egy doki biztos tud segíteni.
2009. ápr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, hogy telihold volt -e. De azért köszi :)
2009. ápr. 18. 12:31
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb. 14 eves koromban voltak ilyen jelensegeim, aztan elmult.
2009. ápr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, előfordulhat ilyen.

Doktor, alváslabor (a Madarász utcában van ilyen).

2009. ápr. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ilyen, néha egész hosszan, értelmesen beszélgetek az éjszaka közepén hazaérkező tesómmal, aztán másnap semmire sem emlékszem. :) Vagy estem már így le lépcsőn, stb. Én csak röhögök rajta, persze van olya helyzet, amikor nagyon nem vicces... Mondhatni ez egy betegség, de nem hinném, hogy ettől mi most abnormálisak lennénk.
2009. ápr. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak regen ilyenek hogy ejjel almomban jarkaltam.De egy olyan kb 2-3 eve ez kimaradt. De most is van neha neha hogy ejjel beszelgetek, de azt nem tudom hogy pont tele hold vane akkor.
2009. ápr. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

én tegnap nélután aludtam beállítottam az ébresztőmet nem keltem fel rá amikor 2x ébresztett anya azt hitte hogy hívnak de látta h ébresztő oda tette a fülemhez nem keltem fel rá, löködött nem keltem fel rá és nem értem miért..

meg egyszer aludtam és a nővérem gépezett a szobámba,motyogtam valamit felültem és a vörös szemeimmel rá néztem egy darabig utánna visszafeküdtem és tök azt hitem h aludtam csak de amikor felkeltem nem emlékeztem sőt anyunál is csináltam már :/

2012. máj. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!