Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan felejthetném el amikor...

Hogyan felejthetném el amikor az osztálytársam?

Figyelt kérdés
Az van hogy tetszik egy lány és meg is írtam és mondtam neki már tavaly. Elkezdett nevetni meg minden. Na most történt egyszer hogy meg akart valamit nézni a mobilomon. Odaadtam neki gyorsan lecseréltem a háttérképet mert ő volt kint rajta. De sajnos megtalálta az ő képeit a telefonomba. És képzeljétek azóta nem szól hozzám, most az egész osztály utál emiatt és erre nem jövök rá hogy miért utálnak? És utána azt kérte, hogy örökre felejtsük el egymást. De hogy felejthetném el ha összekötnek a közös bulik, nevetés meg ilyenek. Szeretem őt :( 16/F
2011. szept. 1. 19:31
 1/4 A kérdező kommentje:
már már úgy érzem hogy depressziós leszek hogy mindenki utál...
2011. szept. 1. 19:32
 2/4 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele. Fogadja el az érzéseidet. Velem ugyanez történt, hogy nem szóltam hozzá a fiúhoz mert szerelmes lett belém. Aztán később kerültem, majd beszéltünk ordítottam vele (nem kellett volna) most meg én elfogadom az érzéseit. Az is lehet, hogy csalódott mert egy nagyon jó barátja vagy mint nekem az a fiú.


G.

2011. szept. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szabad ilyet mondanom, fiú létedre elég érzékeny vagy. Nem akarlak megbántani, de tényleg meglep a dolog. Engem megrémítene, ha a képeim egy ismerősöm telefonjában lennének. Különben 16 évesen majdnem mindenkit utálnak az osztálytársai. Ne vedd ezt a szerelem-dolgot nagyon a szívedre, meg próbálj egy kicsit azért a többiekhez közeledni. A lányt hagyd, mert aki kinevet az érzéseidért, és ellened fordítja az egész osztályodat, az egy szívtelen p*csa.
2011. szept. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy beszéld meg vele, vagy tegyél úgy, mintha utálnád.......
2011. szept. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!