Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Annyira zavar most mit tegyek?

Annyira zavar most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy egy baromian idióta kérdés,de hát idegesít

hogy rosszul sikerült a tablóképem.. :S:S

Olyan hülye vagyok,hogy ezzel foglalkozok,de egyszerűen nem hagy nyugodni!!!

Ott fog lógni év tizedekig a falon! Ráadásul nem is azt tették ki amit én kértem...Tegnap voltam bent megnézni a b.nőmmel. Kapásból 3 ember szólt le,hogy milyen kép ez...

El van retusálva piros rajta az orrom a hegye fehér,

Rózsaszínes lilás színnel van kifestve a szám,de fogszabim is van és ezért nem tudtam rendesen mosolyogni,

olyan csücsörítenék és ilyen p*csa szám van rajta...

A szemöldököm el van szedve,a hajam is hülyén van szétválasztva és az ingem is gyűrödt... :(


Olyan gáz,hogy kiírom ezt a kérdést,de annyira idegesít

hogy senki nem tudom elmondani,mivel mindenki hülyének néz...

Tudom,hogy nem vagyok normális de engem betegesen aggaszt,hogy így nézek ki rajta!!!

Mindenki látja meg minden. A tanárnő szerint is én vagyok a leggázabb!!


A kérdés az lenne,hogy mit tegyek ebben a "kellemetlen"

helyzetben,mivel a képemet már nem tudom kiszedni a tablóról,el kell valahogy fogadnom,hogy így marad...

Amúgy tökre nem élethű a kép... Még csúnya Betti is szebb

nálam!!! Olyan mintha egy csücsörítős kis p*csa lennék,aki agyonsminkeli magát,közben meg egy bányarém...


Valahogy el kel távolítani a suli faláról azt a tablóképet...Ha kell ellopom,vagy fel kéne gyújtani és akkor elégne a kép is... :O


2011. szept. 4. 13:26
 1/5 Evele123 ***** válasza:
Szerintem nem kellene ilyen nagy tragédiának felfogni az egészet. Nekem olyan bajuszom volt a tablóképen, hogy az egyik része erősebb, a másik része gyengébb és elég nagy sörényem is volt, mert nem tudtam időben fodrászhoz menni. Nagyon hasonlítottam az egyik tesitanárra, de egy idő után elfogadtam magam olyannak és hogy akkor az a kép úgy sikerült... Ki tudja, idősebb koromban még mutogazni is fogom a fényképemet "fiatalság, bolondság" jeligével. Fel a fejjel!
2011. szept. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Beliel ***** válasza:
Osztálytársamnak meg leretusálták a seggállát... ő sem járt jobban. Ez van, nem túl sok mindent lehet tenni ellene.
2011. szept. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát az enyémet úgy elcseszték,hogy borzalmas mikor megláttam csak néztem nagyokat... :O

Jó mondjuk tényleg nem tudok mást tenni,csak hogy elfogadom,

dehát mindenkinek olyan jó lett rajtam kívül :((

2011. szept. 4. 13:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Firkáld ki alkoholos filccel. Karistold szét az üveget fölötte. Vagy gyújtsd fel tényleg.
2011. szept. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hmm...A firkálás jó ötlet :D
2011. szept. 4. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!