Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gyűjtögető vagyok, és rendetle...

Gyűjtögető vagyok, és rendetlen. Hogyan tanuljak meg rendszerezni?

Figyelt kérdés
Mindenféléket összeszedek, gyűjtögetek. Alapból nem szeretem a rendetlenséget, de egyszerűen nem tudok megszabadulni attól, hogy mindenfélét félreteszek, mert lehet hogy egyszer kelleni fog még. Ez emlék, amazt amattól kaptam... És igy gyűlnek a cuccok, nem kacat, mégis már telítődött a szobám ami emigy sem túl nagy. Havonta kb kicuccolok a szekrényekből, fiókókból, összeszedem a ruhákat, amiket nem hordok, és továbbadom őket. Aztán persze jön a helyükre másik... kirakodom ami nem kell, dísztárgyakat, ékszereket, noteszokat, mindenféle apróságot, de akkor is mindig valami más jön a helyükbe. Sok mindenem van amit számomra fontos személyektől kaptam, de már annyi minden összegyűlt...És igy körbe.
2011. szept. 8. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogj egy nagy dobozt és mindent tegyél bele. Aztán irány a padlás. Ott elférnek :)
2011. szept. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj pszichológushoz. Most vicc nélkül
2011. szept. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit én is hasonló vagyok. Hiába állok neki néha, hogy akkor most rendet rakok pl. egy fiókban.... Kipakolok, aztán szép lassan vissza mindent, hogy minden kell. Én is a padlásra szoktam hordani a cuccokat, de már ott is annyi minden van...(
2011. szept. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A rend pénzbe kerül. (Ki kell dobni a szarokat, maskeppen nem megy. Vagy add el Vateran 100 Ft-ert.)
2011. szept. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Padláson is van már csomó cucc. Most nem ugy kell elképzelni, hogy a szobámba nem lehet belépni a kacatoktól, inkább csak olyan "közepes rendetlenség" van. Én meg szeretem ha szép rend van, de nem megy...
2011. szept. 8. 13:50
 6/10 A kérdező kommentje:
Sokszor volt már olyan, hogy valami kellett volna, és pont 2 nappal előtte dobtam ki, vagy adtam túl rajta mondjuk két év porosodás után... Az ilyeneken akadok ki.
2011. szept. 8. 13:51
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
igyál komló teát, és tegyél rendet magadban, majd a szobában
2011. szept. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát van egy ilyen "betegség" is, amikor már kórosan gyűjtöget az ember... De ha még ki tudsz dobni cuccokat nem lehet olyan súlyos :D Én is így vagyok amúgy vele, sajnálom a cuccokat, mert "jó lesz még valamire", de nem élhetsz haszontalan holmik közt egész életedben. Én úgy csináltam, hogy mindent kipakoltam a szobámból, és csak azt vittem vissza amire valójában szükségem van. Tiszta üresnek hatott a szoba utána :D
2011. szept. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%
Bszd már meg te is ha lány vagy, hogy finom legyek és nőies. Miért nem tudtok kimenni az utcára? Vagy bulizni? Akármi... Nem bmeg, inkább ültök otthon, én meg szenvedhetek a hot unalmas, buta alkesz csajokkal. :(
2011. szept. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez hogy jött ide? xD
2013. dec. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!