Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális hogy ennyire nincs...

Normális hogy ennyire nincs más életcélom?

Figyelt kérdés

18/F

Nagyon nincs más életcélom mint hogy csomó pénzt felhajtsak, és fényűző életet élhessek... Szeretnék gyerekeket meg minden, de mivel meleg vagyok és nincs kedvem az életem nagy részét olyan ember mellett leélni akit nem is szeretek, ez nem igazán kivitelezhető. Szerintetek?


2011. szept. 15. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
az anyagi helyzetedet nem írtad le, de minden bizonnyal a családod nem úszkál a pénzben. szerintem normális, ha fel akarsz törni egy gazdagabb körbe. de biztos vagyok benne, hogy ha kicsit magadba nézel, akkor találsz mást is, amire vágysz: pl h találj egy társat magadnak (fiút vagy lányt, nekem tökmindegy), hogy jól érezd magad a barátaiddal. :)
2011. szept. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Még nagyon fiatal vagy, nagyon sok minden áll még előtted. Az ember mindig válaszutakhoz érkezik, és ezek a választások fogják előre vinni, mindig csak előre, mert kétszer nem léphetünk ugyanabba a folyóba. :) Szóval magyarul egyelőre ne aggódj emiatt, mert az élet majd hozza azokat a bizonyos kereszteződéseket. Persze jó, ha az ember tudja, mit akar, hiszen akkor tudatosan haladhat céljai felé. Írd fel céljaidat: munka, egészség, család, szórakozás, tanulás kategóriában, azután ezeket a célokat bontsd alcélokra. Pl.: orvos akarok lenni-> be kell jutnom az orvosira-> tanulnom kell-> elmegyek egy magántanárhoz korrepetálásra. Tehát az utolsó az, hogy egy cseleketedben lefekteted, mit kell tenned annak érdekében, hogy célod megvalósuljon. Minden nagy cél elérése apró lépésekkel sikerülhet. Ezt jó lenne magamban is tudatosítanom. :S :D

Remélem, segítettem, és bocs a kisregényért. :)

2011. szept. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

20:50 szimpi vagy nekem :D


Kérdező. Szerintem teljesen normális. A többségnek ennyi idősen nincsenek az életre tervei. Én pont a másik kategória voltam/vagyok és mindig azt hittem h nagyon elcsszett osztályom van gimiben hogy jelentkezés előtt 2 nappal döntötték el jó páran hogy hova tovább. De aztán láttam hogy a többség ilyen. 18 évesen még gyerek az ember.


Az hogy pedig a pénz érdekel az is tök normális :D Csak egyet ne felejts el! Az utat! Hogyan jutsz el a célodig? Mit teszel annak érdekében hogy hamarabb eljuss oda?


Egy megjegyzés: szerintem pénzt, gazdagságot célnak kitűzni nem jó. Konkrétabb dolgok sokkal hasznosabbak, jobban motiválnak. A pénzt én személye szerint inkább eszköznek tekintem a jólétemhez, a jövőbeli terveimhez.


Gyereked pedig lehet! Talán itt még nem fogadhatnak örökbe meleg párok, de külföldön sok helyen már igen- és kutatások azt mutatták ki hogy a gyerekek nem lesznek hajlamosabbak a homoszexualitásra attól függetlenül hogy az ő családmodelljükben 2 férfi szülő vagy épp 2 nő szülő volt jelen kicsi koruktól fogva.


Vagy ha mást nem vkivel megbeszéled hogy legyen egy gyereketek és te szeretnéd felnevelni a pároddal.


De sztem mire oda jutsz sok minden fog változni remélhetőleg.


Fel a fejjel, még fiatal vagy! A lényeg az hogy ne hagyd el magad!

2011. szept. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!