Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Évek óta tartó rossz kedv....

Évek óta tartó rossz kedv. Mit csináljak? Szét vagyok esve. Minden bajom van. Elegem van az életemből és egyre rosszabb.

Figyelt kérdés
Mit csináljak? Már nem megy semmi,se a tanulás nincsenek barátaim nincs semmi célom. Nem érdekel semmi. Borzasztó ez az érzés. Valaki szedje ki belőlem:(
2011. okt. 2. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Lány?
2011. okt. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szesze ***** válasza:

Basszus ki mondta, hogy az elet habostorta? hmmm Ne gondold, hogy masnak jobb az elete mint neked. Egyszeruen probalj meg nap mint nap kuzdeni, hogy ma egy jo nap lesz, mosolyogj, meg hasonlok.


Unalom ellen kezdj el olvasni, akar mai divatos regenyeket is, nagyon le tudnak kotni. Nincsenek barataid, jarj el valami korre, anyi midnen van szini, vagy nem tudom rengeteg. Egyszeruen ne engedd el magad, ne sajnaltasd magad, mert senki sem szerti mas bajait folyton hallgatni. Mindekinek meg van a sajatja. Mindig van kiut.


Amugy meg tenyleg rengetegen utaljak a depis, de szar nekem tipusu embereket, ezen surgosen valtoztatni, ha mas megoldas nincs, pszichologus.

2011. okt. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Walk With Me ***** válasza:
Nekem sincs semmi baráti köröm, régen depis voltam, megpróbáltam itthagyni ezt a világot, de szerencsére nem sikerült. Üres vagy. Találnod kell valami célt magadnak, amiért - ha másért nem - élhetsz! Ahogy előttem írták, foglald le magad valamivel. Nem muszáj olvasni, én pl. a biciklizést választottam, mellette néha rajzolok is, vagy csak simán sétálok egyet. Találj valamit, ami akár csak egy picit is, de foglalkoztat, és meglátod, hogy máris jobb lesz.
2011. okt. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Utóbbi időben váltam sajnos én is ilyen típussá. Se munka, se barátnő (még nem is volt), se barátok, önbizalomhiány, kommunikációval is problémák vannak és nekem is már a tököm tele van mindennel. Teljesen kilátástalan minden és ilyenkor már nem tudom a jót meglátni semmiben.

21/F

2011. okt. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Skywalker33 ***** válasza:

Halihó,


nem kertelek. Minden baj csak a fény hiánya.

Tudsz őszintén imádkozni?

Utánna jártál már az igazságnak?

Tudod ki vagy és mi a feladatod?

Van benned igazi szeretet, együttérzés?


Csoki :)

T.

2013. febr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elmúlt már a depressziód? Jobban vagy?
2013. máj. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!