Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy egy 20 éves lány nem akar jogosítványt?

Figyelt kérdés
Pedig a szülei fizetnék, szinte könyörögnek neki, hogy csinálja meg, de egyszerűen nem akarja, fél a balesetektől..
2011. okt. 3. 22:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
26%
Nem. Ma már egy B kategóriás jogosítvány alap. Rengeteg munkahelyen elvárják stb.
2011. okt. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
94%
Én is ilyen vagyok. Nem érzek még elég felelősséget magamban, és persze hova siessek ezzel?(mondjuk nekem nem fizetnék, de nem ez az indok amiért nem szeretném)
2011. okt. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
91%
Miért ne lenne normális? Jobb is, ha nem lesz neki, ha ennyire fél. Valószínűleg rosszul is reagálna veszélyhelyzetben, vagy sokat bizonytalankodna egy kereszteződésban, ezzel meg csak balesetet okozna.
2011. okt. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%

Meglehet, hogy fél.

Én 19 vagyok, nekünk nem telik, de anyukámnak már 2 balesete is volt úgy, hogy nem ő volt a hibás - a harmadiknál én is ott voltam...

Köszönöm szépen, én ebből nem kérek - de még ha tehetnénk, se kérnék.

2011. okt. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
90%
Én is félek. Van ugyan jogsim, de nem merek vezetni. Normális-nem normális, ez van.
2011. okt. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
91%

Nem kötelező mindenkinek a jogsi! valaki egyszerűen nem való a volán mögé...

nem kell rábeszélni...

2011. okt. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
89%

Nornmális. Én 23 vagyok, és nincs jogsim. És nem érzem, hogy hátrány lenne. Na jó, néha kell kocsi, de arra ott van a taxi, még olcsóbb is, mint fenntartani egy kocsit.

Nálam mondjuk nem a félelem miatt van így, hanem egyszerűen anyagilag nem éri meg.

2011. okt. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
82%
Lehet hogy előbb otthon kéne hogy kipróbálja a vezetést hogy vmelyik családtaggal kimenne gyakorolni. És akkor kiderül hogy lenne -e kedve hozzá vagy sem.
2011. okt. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
89%
Nekem sem kell, nekem is kifizetnék, apám még autót is venne nekem azt mondta, de nekem bőven elég a tömegközlekedés/taxi, francnak sem kell egy autó, amit fent kell tartani, szervizbe kell vinni, tankolni kell meg kitudja. 20n
2011. okt. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen normális.
2011. okt. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!