Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy barátkozhatnék?

Hogy barátkozhatnék?

Figyelt kérdés

Nincs/nincsenek barátaim.(Volt 3 évig egy nagyon jó bnőm szinte mindig együtt voltunk stb.de egyszer csak hátba támadott,összeállt azzal a lánnyal akit elvileg utált,rólam hazugságokat terjesztett...)Ez kb.1 éve történt.AZóta visszahuzodó lettem.Gondoltam arra is hogy eljárnék vmi egyesületbe,szakkörre...de egyedül nincs merszem hozzá.

MInden helyzetben talpraesett és önálló vagyok általában de ez az amiben nagyon elbizonytalanodok.

Mit tegyek?


2009. ápr. 29. 09:32
 1/5 anonim válasza:
76%
Én is hasonlóan jártam, aztán találtam barátokat ismét, de őket is elvesztettem, mert lett egy komoly kapcsolatom, miatta elhanyagoltam a barátaim, nem járok sehova és ez nagyon rossz így...De ő annyira féltékeny hogy nem is merek ismerkedni... :( Tudom nem sokat segítettem, de legalább tudod hogy nem vagy egyedül a problémáddal. Amúgy szerintem chaten is lehet barátokat szerezni, vagy szórakozóhelyen...
2009. ápr. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

hát nekem is nagyon kevés igaz barátom van...

elegem van abból hogy mindig olyan barátokat találok akiknek ha kell valami meg tanálnak bezzeg ha nekem kell valami "épp nem érnek rá..." -.-"

Szerintem regisztrálj olyan oldalakra ahol barátokat lehet szereznih..

pl.: mydate,yoarc,msnclub... stb

2009. ápr. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Megértelek, én is ugyanebben a cipőben járok :( Nincs egyetlen barátom sem... Az osztályban nem szeretnek, mert én vagyok a "stréber" (de könyörgöm! miért stréber az, aki tanul, és valaki lenni akar az életben?!), viszont akkor szükségük van rám, amikor valamiben segíteni kell, vagy a házi feladatot, vagy tételt (kidolgozva) oda kell adnom... Többször megfogadtam, hogy nem adom oda, hisz' csak kihasználnak, de egyszerűen nem tudok 'nem'-et mondani, mert akkor még jobban gyűlölnének... Eddig volt 1-2 barátnőm, de valahogyan eltávolodtak tőlem, nem tudom miért, talán azért, mert ők is kezdenek rossz irányba "fejlődni", és nekem nincs szükségem olyan barátokra, akiknek csak azon jár az eszük, hogy hogyan, és mikor mehetnének el csavarogni. Én eddig is visszahúzódó voltam, de amikor lett 1-2 barátnőm, kezdtem kicsit "feloldódni", de újra visszaestem, pedig járok szakkörökre, de mindig csak stéberként, a nagy "komoly"-ként tekintenek rám. Most megyek középiskolába, a város legjobb középiskolájában, a legjobb tagozatra bekerültem, hátha majd ott találok olyan barátot, aki elfogad így :) Nem hiszem, hogy tudtam segíteni, de én azt szeretném neked mondani, hogy kitartás, legyenek háziállataid (kinevethettek, de sokszor aranyosabbak, és megértőbbek, mint a barátok), próbálj szüleiddel beszélgetni, és kérdezd meg a többiektől, hogy mi a bajuk veled :)
2009. máj. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
járj el egy-kétszer szórakozóhelyekre. Velem volt ugy, hogy nem volt első órám, beültem egy kocsmába (persze nem inni.. suli előtt hogyisne) és ott volt néhány srác... Mondjuk nem volt szerencsém, mert ahogy leültem, ők meg elindultak kifelé :D na de szerintem ez egész jó módszer. Főleg, ha valami buli van, akkor tömve vannak az ilyen helyek. Nem kell hányásig leinnod magad, mert az undi.Sőt, ha fel tudsz oldódni, nem is muszáj innod. De ha látsz ismerősöket(vagy akár ismeretlenhez is) odamész, és beszédbe elegyedtek. Így sok embert meg lehet ismerni.
2009. máj. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10:04-nek: melyik középsuliba vettek fel?Látod, téged a legjobba vettek fel, kiváncsi lennék h ők hova kerültek be????biztos vmi szakmunkásképzőbe:))) általánosban énis jó tanuló vtam..vtak haverjaim de mindig idegesítettek, kis ribancok vtak:) és a legszarabb suliba kerültek be úgyhogy jól megszivták, engem felvettek a Xántusba ugyh büszke vtam:D valószínüleg msotmár nem fognak stréberezni téged ha ennyire jó isibe kerültél mert gondolom ott mindenki sokat fog tanulni, de ha mégsem igy lesz nehogy engedd h kihasználjanak és ne adj nekik semmi kidolgozott tételt!!!!
2009. júl. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!