Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elegem van! Jobb lesz majd?

Elegem van! Jobb lesz majd?

Figyelt kérdés

Már nagyon elegem van hogy első osztálytól most nyolcadikig én voltam a céltábla mindenkinek.Ütöttek,rúgtak és a lehető legtöbb módon szóban is bántottak.Teljesen elegem van a magamutogatós hülye libákból akik órán is a f@szabúkot nyomják és másokat b@szlatnak meg a hülye szerencsétlen,b*romokból.A "barátnőmmel" és másokkal is inkább megszakítottam a kapcsolatot mert úgy érzem mindig én tettem tönkre mindent a tökéletes idillben.Nem akarok már sehová se tartozni már csak magamra tudok támaszkodni.Inkább vagyok egyedül mint egy olyan társaságban ahol megjátssza magát az állítólagos "barát" mert egyik se az.Senki se hallgat meg nincs beleszólásom semmibe.

Jobb lenne már más megoldást találni...


2011. okt. 11. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Van kedved beszélgetni? Ha igen, írj privátot...
2011. okt. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jobb lesz-e? Ugyan kérlek. Csak rosszabb lesz, egyre csak rosszabb.Nincs más megoldás, csak kilátástalanság.
2011. okt. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ehhh...Norboc válasza:

Énis, éreztem már ezt egy időben, de most jó minden :) Ha kedved lenne beszélgetni ismerkedni akkor írj egy üzenetet

13/F

2011. okt. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát mintha csak én írtam volna. Bizonyos szempontból jobb lesz, más szempontból meg rosszabb. De egyetemen már nem divat szerencsére szemtől-szembe csúfolni valakit, szóval akit nem szeretnek, azzal egyszerűen csak nem állnak szóba, vagy a háta mögött kibeszélik, de legalább a szemébe nem csúfolják. 1-2 barátod legyen az elég. De tényleg csak olyanokkal barátkozz, akiknek élvezed is a társaságát, szóval csak azért mert nincs barátod nehogy olyannal is elkezdj, akinek nem élvezed, mert az meg majd úgy rádtelepszik, hogy megszabadulni nem fogsz tudni tőle.
2012. nov. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Beszélj külföldiekkel ha tudsz angolul, meg fog lepni a különbség..
2013. dec. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!