Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én defektes ember vagyok,...

Én defektes ember vagyok, hogy ilyenekről sohasem gondolkodtam?

Figyelt kérdés

a baráti körömben a csajok mind tudják milyen esküvői ruhát akarnak majd, hány gyereket, milyen házat... Én még életemben nem gondolkodtam azon, milyen lenne az esküvőm, milyen házban élnék, hogy hívnák a gyerekeim... Én a jelenben élek, ez baj?

köszi a válaszokat


2011. okt. 16. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én se gondolkodtam ezen így konkrétan soha, amíg nem találkoztam a legutóbbi nagy szerelmemmel. De ő már nincs velem, így megint nem agyalok ezen.
2011. okt. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát a hány gyerek még normális, mert az ugye már gyerekkorban körvonalazódik sokaknál. Nem tartoztam nagy családba gyerekkoromban, ezért mindig is sok gyerekről álmodtam.

A ház is ésszerű gondolat amikor már néhány éve dolgozik az ember. Mert hogy mire is gyűjtsön, lakásra, kertes házra, kacsalábonforgóra...?


Viszont esküvői ruhán gondolkodni már elég gáz... külsőségekben gondolkodó emberre vall...

2011. okt. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy defektes ember, csak nem tervezel előre, a jelennek élsz. Rólam ugyanezt mondták, pedig én egy kicsit azért terveztem csak nem mondtam ki. De aki ezt kifogásolja az buta ember, nem toleráns. Miért ne élhetne valaki csak úgy a jelennek, anélkül hogy azzal foglakozna mi lesz később?? Az is baromi idegesitő amikor az ember átesik a másik oldalra és a tervezéshez is tervet készít, soha nincsen egy fél órája mert mindent percre pontosan beoszt. Na ez engem baromira idegesit. Inkább nem tervezek semmit mert ugysem szokott bejönni, és akkor állandóan azon aggódok hogy nem fog teljesülni. AKkor meg minek tervezni? Élek a nagyvilágba és hagyom, hogy megtörténjenek velem a dolgok csak úgy spontán, tervezés nélkül. Szerintem nincs veled semmi baj, inkább azzal van aki ezt kifogásolja. Ne foglalkozz a véleményével! Magadnak élsz nem másoknak.
2012. ápr. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!