Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rossz ez az életmód? Próbáljak...

Rossz ez az életmód? Próbáljak meg változtatni rajta? 14/f

Figyelt kérdés

Ma elgondolkoztam azon, hogy ilyen fiatalon nagy baromság az amit művelek? Nagyon egézségtelen ez az életmód? Minden szombaton eljárok szórakoni. Ezzel még semmi gond sincs, csak a következővel: 1-2 sört alapból leguritok a haverokkal, meg ha megkinálnak elszivok egy pár szál cigit. Az iskolába jó szoktam lenni, a jegyeim is többnyire jók(4-5).

Tegnap is voltam a diszkóba és a sörtől kicsit eltértem. Kb semmire sem emlékszem. A haverok mondták nekem azt, hogy állítolag megdugtam egy csajt. Máskor még sosem voltam ilyen részeg. Szerintetek szokjak le arról, hogy igyak valamit is? Egyszerűen jobb kedvem van, ha iszok, meg nyíltabb is vagyok.


2011. okt. 16. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
hát... ne basszál be ennyire, de nem árt alkalmanként a pia
2011. okt. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen időszakom, de rájöttem, hogy ez csak lefele vezet, és ha elmegyek szórakozni most már akkor is próbálom azért megőrizni az emberi méltóságom.
2011. okt. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ez nem nagy baj, rendben van, ebben a korban. ha nem iszol annyit, meg hasonlók, nem fogsz rontani. ne aggódj:)
2011. okt. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sanyi te vagy az??! Na csak gyere haza,kitaposom a beled!

:DD

2011. okt. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem ez nem valami jo eletmod ebben az eletkorban amiben te vagy most. Én is 14 eves vagyok...csak én csaj vagyok. Es...miaz hogy állitolag megdugtál egy csajt? Emlékszel bármire is? Csak egy halvány emlék? Ha szűz voltál előtte..akkor fájt is a dolog..semmilyen fájdalomra sem emlékszel? A szüleid mit szolnak ehhez az eletmodhoz? Szerintem valtoztatnod kellene. Ne vedd sertesnek a valaszom kerlek.:)
2015. aug. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

mióta fáj a fiúknak az első dugás?

még a lányoknak sem mindig fáj.

2016. jan. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!