Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lehet a baj velem? Nagyon...

Mi lehet a baj velem? Nagyon el vagyok keseredve, mert nincsenek igazi barátaim.

Figyelt kérdés
Elegem van abból, hogy csak akkor vannak barátaim amikor nekik kell valami.:( Most eléggé össze vagyok törve nagyon össze jöttek a problémák. És suliban is olyan szar. tavaly a legjobb barátnök voltunk aztán valamin felhúzta magát és azóta csak basztat. De nem csak engem hanem mindenkinek beszólogat a csaj, mindig miatta írunk mert felhúzza a tanárokat...:S Aztán másik oszt társam egy időbe tök jól voltunk náluk aludtam meg mentünk bulizni aztán úgy volt, hogy nálam alszik és megyünk bulizni erre az anyja azt mondta h nem jöhet én meg mondtam neki h legalább szólhatott voltna h nem jön..:S Már annyira unom, hogy fojton átbasszák a fejem..:S
2009. máj. 2. 16:18
 1/8 Avalanche ***** válasza:
100%
Tanácsod adni nem igazán tudok, mert nekem is hasonló gonjdaim vannak. Volt egy lány, akivel jól kijöttem, hasonló az érdeklődési körünk, meg minden. De nála én csak másodlagos szerepet töltöttem be, mert nem érdeklődöm túlzottan a vásárlás, meg az ilyenek iránt. Ha ott vannak a többiek, meg hozzájuk, én le vagyok sz*rva, de ha csak én vagyok a közelben, elég a személyem is. Nem találtam eddig egy igazán őszinte barátot sem, mert nem én vagyok a legnőiesebb ember a Földön, tehát a nőnemű lények többségével a felületes barátságig eljutok, de tovább nem.
2009. máj. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem tudom, hogy szerezhetnének magamnak barátokat.
2009. máj. 2. 16:35
 3/8 Avalanche ***** válasza:
100%
Első válaszoló (több nincs is) vagyok: megmondom őszintén, én se találok. Pedig keresek, de egyszerűen nem jutok el velük olyan szintre, hogy "igazi" barátnak tekinthessem.
2009. máj. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nincs is szükséged barátra. Amúgy nekem sincs 'igaz' barátom. Mindig van vki akivel jól elvagyok az osztályban, de sose tudok megbízni bennük, mivel a végén úgyis kibeszélnek a hátam mögött. Sz*rd le a fejüket aztán még ők fognak utánad rohangálni. Am. sztem beszélj azzal a volt legjobb bnőddel aki mostanában beszólogat mindenkinek. Lehet hogy gondjai vannak a családjával vagy ő is csak egyedül van. Egyébként ha semmi nem jönne össze akkor még ott vannak a fiúk is. Jól ellehet hülyéskedni velük :) Hogyha meg kell egy barát akire számíthatsz akkor vegyél fel msn-re és lesz egy :) ha érdekel dobj egy emailt és megadom az msn-em.
2009. máj. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Avalanche ***** válasza:

Első&második válaszoló vagyok.

Az előző hozzászólónak: jó, az igaz, hogy a fiúkkal lehet hülyéskedni, de nekem ők se nagyon kárpótolják az igazi barátokat. Meg szerintem kicsit tartanak is tőlem, mert nőből vagyok.. =) Egyébként most vannak a környéken koncertek, és kimentem az egyikre. Kint volt az egyik -akivel régebben nagyon jól kijöttem, de már nem igazán foglalkozik velem (10 esetből 9-szer én megyek oda hozzá beszélgetni)- ismerősöm. Unta magát kellőképp, körbetelefonált mindenkit és én voltam az utolsó, aki eszébe jutott, holott az egyik legjobb barátomnak kiáltotta ki magát.. Vannak ilyenek is. =/

2009. máj. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%-ik együttérzek veled, nekem sincsenek barátaim a suliban, tök unalom az egész a szüneteket csak a kövi órára feladott anyagot nézem át, közben beszólnak azok a kis r*bik, eddig nekem is csak felszínes barátaim voltak/vannak, akik kibeszéltek/kibeszélnek, jópofiztak/jópofiznak :(((((
2009. máj. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De mért csinálják ezt? VElem is ez a helyzet mint az előző válaszolóval meg a kérdezővel? Mindenféle hülyeségeket mondanak a hátam mögött másoknak aztán lejáratnak azok előtt akikkel jóban szeretnék lenni...
2009. máj. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Velem is így van! :'(
2010. febr. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!