Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg akkora szerepe van a...

Tényleg akkora szerepe van a barátságnak, barátoknak, közösségnek, mint gondolják?

Figyelt kérdés
Tényleg nem lehetünk egyedül boldogak? Ha egyedül érezzük jól magunkat és szeretjük a magányt, az tényleg csak önámítás lehet?
2011. okt. 19. 17:08
 1/4 life is beautiful ***** válasza:

:O

jó magam kifejezetten rosszul érzem magam egyedül.de ha te megvagy úgy is ,akkor miért ne lehetnél boldog:) nem kell ám hasonlítanod másokra, mindnyájan különböző egyéniségek vagyunk

2011. okt. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy ideig jó egyedül, sokszor nagyon jó, de hosszabb idő után már társaságra vágyik az ember.
2011. okt. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem úgy kb. 8 éve leszar mindenki, nincsenek haverjaim, társaságom, eleinte nem érdekelt de aztán egyre jobban zavart, egy ideje meg már alig bírom ezt, hogy mindig csak egyedül vagyok, magányosan. Szerintem hosszú távon nem lenne senki egyedül, magányosan boldog, mindenkinek fontos a közösség.
2011. okt. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, hónapokig, évekig el lehet lenni egyedül, de aztán már hiányoznak a - nem létező - barátok.
2011. okt. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!