Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom komolyan venni az...

Nem tudom komolyan venni az életet, és legszívesebben meghalnék, pedig egészséges vagyok, miért van ez?

Figyelt kérdés

Egyszerűen már nem tud érdekelni semmi, akármi történik velem, mindig egykedvű vagyok, nincsenek vágyaim sem, semmi értelme élni.


Biztos sokan azt írják majd hogy sportoljak meg lógjak társasággal, de sportolok, az összes társaság meg bulizás unalmas és nem is érdekel. Érdekes hobbit meg nem tudok találni mert semmi se érdekel, az összes könyv meg film ugyanarról szól, nem érdekel se a zene se a játékok...


Legszívesebben csak egész nap feküdnék a fűben és nézném a felhőket, vagy meghalnék. Tudom hogy a családomnak egy ideig hiányoznék de fölösleges vagyok, mindenki pótolható.


2011. okt. 20. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is ebben a szituban vagyok. A napjaim teljesen egysíkúak. Reggel edzés, majd suli lefekvés és kezdődik minden előröl. Bulizni nem járok, barátaim nincsenek úgy el vagyok, de legszívesebben én is meghalnék, mert ennek nincs értelme.

21/F

2011. okt. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pénzed van-e?
2011. okt. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, meg Első! Miért nincs ennek értelme? Már ennek is van, puszta hozzáállás kérdése.

Nem értem, a mai ember mit vár?


Csak azt látom, hogy nagyanyáink felnőttek szegénységben, szükségben, suliba jártak, otthon tanultak, házimunkáztak. Buli, olyan nem volt. S mellesleg félve tisztelték szüleiket... Mégis felnőttek, legtöbbjük kedves, általánosan jókedvűek, és a gyerekkori sok munka, kötelesség nem lelkibetegeket, hanem munkamániásokat nevelt belőlük, akik szeretik a munkát. Szeretik, mert még túlzásba is viszik.


Ma meg mindenki - nehogy azt higgyétek, magamat nem sorolom ide - extrára vágyik, bulira, haverokra, legalábbis a mókuskerékből való kitörésre.



Amúgy a filmeken, regényeken, zenén kívül is van ezernyi dolog.

Természet? Városok? Közlekedés? Környezetvédelem? Építészet? Házak tervezése? Állatok? Háziállatok, állattartás? Egészség?

Ha valamelyik valakit igazán megfog, évekig le tudja kötni kb. minden szabadidejét.

2011. okt. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ha vagy már akkora, akkor alapíts családot, neveld a gyerekeidet stb. ,,,ne legyél hülye,,,:D
2012. júl. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj ki kapálni,vagy tégy valami fizikai munkát!De,ha ez sem elég,utaz el pár napra(persze,ha van pénzed),rögtön elfelejtesz mindent!
2013. júl. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!