Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem szeretek pörögni, bulizni,...

Nem szeretek pörögni, bulizni, este eljárkálni, zsúfolt életet élni, a nyugalmat és a nagy alvásokat szeretem. Normális ez? 22 éves fiú vagyok.

Figyelt kérdés
Ugyanakkor imádok túrázni, bicajozni, úszni, sportolni, szóval ilyen szempontból meg az aktív életre vágyom. Átlagos szinten kommunikatív vagyok, szeretek társaságban lenni, csak nem nagy társaságban.
2011. okt. 21. 18:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

igen, ez már vagy az ezredik kérdés, szal vagy van pár ilyen ember, vagy csak pár őrült van XD

szóval normális. de miért gondolod, hogy nem az?

2011. okt. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mert már mondták nekem, hogy aki fiatal, az pörögjön, mert az a normális. Aki nem pörög az punnyadt, olyan mint egy nyugdíjas és ez milyen gáz már.
2011. okt. 21. 18:21
 3/15 anonim ***** válasza:
és ezt fiatalok mondták?
2011. okt. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen.
2011. okt. 21. 18:38
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Szeretsz túrázni és sportolni...ez sokkal pörgösebb mint aki egész nap csak döglik és csak este megy bulizni és azt is csak bepiálva vagy be speedezve...(jó nem mindenki ilyen)

Szolidabb vagy ezzel semmi gond nincsen szerintem...ez tudod a korral jár...Régebben én is minden hétvégén buliban voltam meg orbaszájba csajoztam ,meg buliztam,de tudod az a helyzet hogy kiéltem magam és már nyugalomra vágyok...kb hasonló dolgokra vágyom mint te csak egy picit nyugodtabb tempóban....

2011. okt. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló típus volnék én is, bulizásra nem vágyom, egyszer próbáltam, de elég is volt. Városba meg ide-oda azért szeretek járni szétnézni... sport nálam is játszik, kisebb társaságban szeretek lenni, csak sajnos mivel önbizalomhiányos vagyok, nem igazán megy a kommunikáció, de ettől függetlenül jól érzem magam.

21/F

2011. okt. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
vagy úgy is mondhatnám a kalandok nem vonzanak... bár ahogy vesszük, mert egy túra is tud kaland lenni...
2011. okt. 21. 19:20
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
egy túra lehet sokkal nagyobb kaland,mint egy buli a szokott helyen és a szokott emberekkel :)
2011. okt. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
de igazából abban se a kaland vonz hanem hogy jól érezzem magam, szép helyeken járjak, jól kifáradjak, jó legyen a társaság, csináljunk poénos dolgokat
2011. okt. 21. 19:24
 10/15 anonim ***** válasza:
79%

de lehet kaland is mikor eltévedtek :)a dzsindzsáson keresztül kell vágni,elrohantok a vadak elöl az első fára,visztek magatokkal kötelet és akkor mehet az ereszkedés akárhonnan....

Én is nagyon szeretek túrázni!!!

Sőt voltam olyan helyeken már ,amiről csak annyit tudtam mondani hogy az ilyen napokért érdemes élni...

2011. okt. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!