Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A legjobb barátnőmnek elmondta...

A legjobb barátnőmnek elmondtam, hogy többször próbáltam öngyilkos lenni. Normális a reakciója? 17l

Figyelt kérdés

Kb 5 éve barátnőm. Körülbelül ő volt csak barátnőm, és az ő barátnője. Nyári szünetben volt több, mint egy hónap, amikor alig találkoztam valakivel, mert nyaralt a barátnőm, és a másik csaj sem ért rám. Amikor hazajött, kb 2x találkoztunk. Elmondtam neki MSN-en, hogy mással sokkal többet találkozik, velem nem nagyon foglalkozik (akkor éppen rossz időszakom volt, nem sok hiányzott, hogy megöljem magam). Ráadásul a másik csaj odaköltözött a közelébe.

Szóvá tettem, hogy mik zavarnak. Ő a fejemhez vágta, hogy 'bár h ha már így felhozod én emghallgatlak mindig,de én emg úgy érzem h te engem nem mindig szal sokat érek egy fejbiccentéssel' (az olyankora, hogy 'betört a körmöm', meg arra, hogy jaj, a New Yorkerbe, DM-be, ide-oda is van kuponom, merthát a JOBBAKNAK... nem tudok mit kezdeni).


Folyton a másik csajjal lóg. Velem már nem foglalkoznak egyáltalán.


Ma oda kellett adnom egy papírt neki. Megbeszéltük, hogy a városban találkozunk. Hozta magával a másik csajt is. Odaadtam a papírt. A másik csajjal dumáltam (pár fokkal jobb, mint a másik), szájhúzgálva azt mondta, hogy 'megyek mosdóba' (kint álltunk, mert cigiztem). Aztán mondta a mosdós, hogy elmennének egy drogériába, stb, stb. Elkísértem őket, mert én is arra mentem. A mosdós hangoztatta, hogy 'jaj majd Debrecenbe menjünk már őszi szünetben', meg ilyen buli, olyan buli.

Elköszöntem, hogy sziasztok, és vissza sem köszönt.


2011. okt. 22. 18:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Képmutató szuka. Örülj, hogy megszabadultál tőle :)
2011. okt. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
egyetértek elözövel. ez nem barát
2011. okt. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Depressziós és féltékeny energiavámpír vagy. S ha nem vennéd észre: a lányok elkezdtek "leépíteni" téged, elegük van az állandó rosszkedvedből, fiatalok, szórakozni akarnak. Nélküled. Az ôngyilkossággal való burkolt zsarolással csak elvadítottad magadtól őket. És ne áltasd magad, ha megteszed is, egy percig sem lesz bűntudata emiatt egyiküknek sem. Te életed, te döntésed.
2011. okt. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Figyelj én is 17 éves lány vagyok szintén ilyen alone!Ha gondolod írj privit ha nem laksz messze lehetnénk barátnők is de ha messze laksz akkor levelezhetünk stb.
2011. okt. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nekem van egy olyan barátnőm, aki hasonló cipőben jár mint én. Nem tudta rólam, hogy próbálkoztam már öngyilkossággal. Láttam rajta, hogy nincsen rendben valami. Leültünk beszélgetni, és kiderültek dolgok. Eszembe sem jutott volna ezt tenni vele, mint velem tették. Tudom, hogy az ilyen embernek szüksége van támaszra, barátokra. Ott járok, hogy csak az az egy ember van nekem. Más senki.
2011. okt. 22. 18:37
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Ezt a nyafogást.. így nyavalyogsz a "legjobb barátnőiddel" is, akkor ne lepődj meg. Miért foglalkozzanak veled? Te nem szájhúzgálva reagálsz az ő dolgaikra? Leszólod a problémáit, mert mindaz, ami másnak gond, szerinted baromság.. Csak téged ugráljanak körül?
2011. okt. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

Puspokladany?


Am jah... Nem is ugy irsz rola mintha baratnonek tartanad... A kuponos dologon nem tudom miert akadsz ki annyira... Nem nagy szam h valakinek kuponjai legyen ??! :|


Az ongyilkossagos dologgal meg szinten nagyon jol eltavolitod magad mellole... Ez amugy is annyira tipikus tinikorban h a csapbol es a GYK-bol is ez folyik es senki nem fog mar komolyan venni - fokent h az elmult evekben sok emi fenyegetozott ezekkel.


Szerintem szimplan unjak h be vagy fordulva vagy nem tudom. Mit lehet ezzel csinalni? Mit akarsz? Beszeltetel mar rola, akkor meg azon tul?

Jarj te is dm-be probaljatok termekmintakat meg mitommen mit csinaltam 17 evesen.


Csak konyorgom ne fordulj be es utana ne kezdj el mindenki mast okolni az allapotod miatt.

2011. okt. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
4%
*emo = emi rem a kovetkezo GYK jobb lesz mobilon
2011. okt. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%

nem tudom miért mondjátok a kérdezőre h rinyál.. ha problémái vannak a barátainak mellette kéne állniuk nem pedig eltávolodni, csak mert nem vigyorog ezerrel mint a többiek.. és a rossz kedv miatt nem csoda ha nem akar bulizni.. és most komolyan az h letört a körme meg állandóan a vásárláson jár az agya.. tényleg óriási probléma, míg a kérdező csak annyira van sz*rul h öngyilkos akart lenni.. többször is


istenem az együttérzés hol marad???


a legjobb barátnőm nemrég gyógyult ki a depijéből, ami 2 évig tartott kb. és végig nagyon rossz kedve volt, és én erre úgy reagáltam h mellette álltam és nem pedig eltávolodtam, mondván: "terjeszti" a rossz kedvet - ez hülyeség, a barátság jóban, rosszban is érvényes!!

2011. okt. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
@válaszoló 3: - te meg... hogy is mondjam, szerinted az normális hogy manapság minden libát csak a körme érdekel meg a pasija ,meg a dm? - inkább ők az energiavámpírok.- a barátnő reakciója azt kell mondjam "normális" - mert ebben a majom világban az lett a normális, hogy felszínesek legyünk.... - de ettől ez még nem lesz helyes...
2011. nov. 3. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!