Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Attól lehet önbizalomhiányom,...

Attól lehet önbizalomhiányom, hogy nincsenek barátaim? (mindig mindenhova egyedül megyek, társaságban nem nagyon tartózkodom)

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 21:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Azt, hogy lehet-e nem tudom, de én is önbizalom hiányos vagyok. Barátok, haverok nincsenek, szórakozni nem járok, sajna egyedül élem meg a mindennapjaim. Társaságba, ha bekerülök, akkor is csendes, visszahúzódó vagyok. Szeretnék tenni ellene, de nem sok reményt látok rá.

21/F

2011. okt. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csak lehet, hogy alapból nem ilyen lennék, ha lennének barátaim...
2011. okt. 22. 21:42
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Jól látod. Viszont az a gáz hogy már nem tudsz olyan lenni amilyen lettél volna ha nem így történek a dolgok. Illetve azért némi esélyed van rá, csak bazi nehéz.


De na jól látod igen. Azért nincs önbizalmad.

2011. okt. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 life is beautiful ***** válasza:
70%

a fő ok ez lehet..:\

próbáltál már tenni ellene?

2011. okt. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
aha, lehet. ha bekerülsz egy társaságba ahol jól érzed magad, kedvelnek, jó kedvvel álltok egymáshoz, lesz "életed" - már is jobb lesz minden.
2011. okt. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Ja amit az utolsó mondott, az az egyetlen megoldás. Végül is tök egyértelmű ha belegondolsz, az a lényeg hogy életed legyen, aztán meg zajlanak dolgok. Csak talán bonyolultabbnak tűnhet az egész.
2011. okt. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 life is beautiful ***** válasza:
67%

"ha bekerülsz egy társaságba ahol jól érzed magad"

tök igaz. csak az a baj hogy itt meg is akad a dolog.:\

csak hogy magamat említsem , én úgy érzem hogy a mai világban nagyon sokat élnek "leszarom mentalitással",nem vesznek komolyan semmit szinte(kivétel a tanulás), hülyülésre mennek az emberek, sajnos aki nem rendelkezik ezen készségekkel(mindent leszarok,hülyülök ezerrel), azok rosszul érzik magukat..tehát keresni kell egy olyan társaságot ahol nem a "mindent leszarok meg hülyülök ezerrel" a fontos..16-25 éves korosztályba az ilyenek nem is tudom hol vannak..


szval könnyű ezt így mondani hogy találj olyan társaságot, de ha nincs az a réteg vagy csak elenyészően kevesen vannak akkro hova? :(

2011. okt. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

Hát ja. Az a nehezebb része. Egyébként nem is lenne nagy probléma. Én is saját példámból indultam ki. Volt egyszer egy társaság az tök jó volt. De aztán megszűnt én meg nem tudtam mit kéne csinálnom, aztán így is maradt. És most megint egyedül.


Meg ha fodrászt idézem egy tömegesebb beszélgetésnél, ő is mesélte hogy a fiát ilyen hülye, bu,nkónak kellet volna nevelnie, és azt bírtam hogy azért egyeseknek talán jobb rálátása van mint hogy "ó akkor változzon meg" meg hasonló kb akkor csináljon valamit benyögések amik inkább ilyen le.aszásra hasonlítanak. Mert ugye valaki pont ezt mondta és akkor ő megjegyezte hogy de nem tud ez nem varázsütésre megy.


Na holnap szuper sikeres üzletember leszek, lássuk csak szerdán megg... mmm.. áh igen buli örült.. péntek mmm

2011. okt. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos én sem rendelkezem a lesz@rom mentalitással és ezért sem találom a helyem. Volt egy társaság, akikkel korábban elvoltam, de ők is más karakterek és meg is szűnt a dolog. Jó lenne olyan emberekkel találkozni, akik hasonló gondolkodásúak.

21/F

2011. okt. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hozzátenném, hogy csak azért megváltozni nem fogok, hogy olyan társaságba kerüljek, akiknek az az élete hétről-hétre , hogy mindenre igyanak.
2011. okt. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!